Про освіту

В Сілецькій школі на Сокальщині замінили дах

Понад 40 років прослужив дах Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Климіва-Легенди – від часу її будівництва. Останні десять років протікання  покрівлі стало найголовнішою проблемою навчальної установи. Відтак, цього року, за рахунок співфінансування з районного та сільського бюджетів, це питання було вирішено і шкільна громада отримала повністю новий дах, який замінили з плаского на шатровий.

В Сілецькій загальноосвітній школі освятили новий дах18 вересня в Сілецькій школі відбулось урочисте освячення оновленої покрівлі, яке В Сілецькій загальноосвітній школі освятили новий дахпроводив настоятель храму Пресвятої Богородиці УГКЦ Петро Якімець, за участю голови Сокальської районної ради Миколи Паська, директора Центру з обслуговування закладів освіти (ЦОЗО) Миколи Мисака, Сілецького сільського голови Володимира Саїва, керівника підрядної організації «Центр соціально-трудової реабілітації інвалідів «Енергія – І» Олександра Мацана, директора школи Галини Навроцької та педагогічного колективу.

Роботи з ремонту були виконані оперативно та якісно. Тепер будівля ще здалеку милує око своїм ошатним виглядом, а в класах та коридорах стало тепло, безпечно, затишно й комфортно. Про це у своїй  промові відзначив голова Сокальської районної ради Микола Пасько: «Я хочу подякувати всім, хто долучився до цієї масштабної роботи, адже реконструкція плаского даху на шатровий, передбачала виготовлення проєктно-кошторисної документації, проходження необхідних експертиз. Лише після дотримання всіх процедур можна було починати роботи. Я дякую керівнику ЦОЗО, який займався цим проєктом, голові Сілецької сільської ради за виділення співфінансування, підрядній організації за добре виконану роботу, а також педагогічному колективу та батькам, які спільно зробили ремонт всередині приміщення».

В Сілецькій загальноосвітній школі освятили новий дахЗа останні два роки ефективної управлінської діяльності ЦОЗО, була отримана значна економія коштів освітньої субвенції та районного бюджету, в сумі близько 22 млн. грн.. Це дозволило втілити у реальність багаторічні мрії директорів навчальних установ щодо оновлення матеріально-технічної бази шкіл та проведення ремонтних робіт. Загалом, цього року, в школах Сокальського району активними темпами проводились ремонті роботи, які вирішували багаторічні проблеми освітніх закладів.  «Зокрема, до 1 вересня ми оновили 7 покрівель в навчальних установах сіл Перетоки, Завишень, Стаївка, Сілець, смт. Жвирка та Сокальському ліцей №1 і Сокальській ЗШ №4. Ми також зможемо допомогти Сілецькій школі вирішити ще одну проблему –  відремонтувати дах котельні і надати всі необхідні матеріали», – підсумував очільник райради та побажав навчальному закладу подальшого успішного розвитку.

Додамо, що загальна вартість проєкту, який передбачав заміну покрівлі з пласкої на шатровий на площі 1400 м.кв., становить 984 тис. грн.  З них 534 тис.грн. – гроші районного бюджету, а 450 тис.грн. на ремонт покрівлі виділила Сілецька сільська рада. Окрім того, за кошти районної скарбниці був приданий металопрофіль для ремонтних робіт.

Голос Сокальщини на GoogleNews