Головна / Про освіту / В Сілецькій школі на Сокальщині замінили дах

В Сілецькій школі на Сокальщині замінили дах

Понад 40 років прослужив дах Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Климіва-Легенди – від часу її будівництва. Останні десять років протікання  покрівлі стало найголовнішою проблемою навчальної установи. Відтак, цього року, за рахунок співфінансування з районного та сільського бюджетів, це питання було вирішено і шкільна громада отримала повністю новий дах, який замінили з плаского на шатровий.

18 вересня в Сілецькій школі відбулось урочисте освячення оновленої покрівлі, яке В Сілецькій загальноосвітній школі освятили новий дахпроводив настоятель храму Пресвятої Богородиці УГКЦ Петро Якімець, за участю голови Сокальської районної ради Миколи Паська, директора Центру з обслуговування закладів освіти (ЦОЗО) Миколи Мисака, Сілецького сільського голови Володимира Саїва, керівника підрядної організації «Центр соціально-трудової реабілітації інвалідів «Енергія – І» Олександра Мацана, директора школи Галини Навроцької та педагогічного колективу.

Роботи з ремонту були виконані оперативно та якісно. Тепер будівля ще здалеку милує око своїм ошатним виглядом, а в класах та коридорах стало тепло, безпечно, затишно й комфортно. Про це у своїй  промові відзначив голова Сокальської районної ради Микола Пасько: «Я хочу подякувати всім, хто долучився до цієї масштабної роботи, адже реконструкція плаского даху на шатровий, передбачала виготовлення проєктно-кошторисної документації, проходження необхідних експертиз. Лише після дотримання всіх процедур можна було починати роботи. Я дякую керівнику ЦОЗО, який займався цим проєктом, голові Сілецької сільської ради за виділення співфінансування, підрядній організації за добре виконану роботу, а також педагогічному колективу та батькам, які спільно зробили ремонт всередині приміщення».

В Сілецькій загальноосвітній школі освятили новий дахЗа останні два роки ефективної управлінської діяльності ЦОЗО, була отримана значна економія коштів освітньої субвенції та районного бюджету, в сумі близько 22 млн. грн.. Це дозволило втілити у реальність багаторічні мрії директорів навчальних установ щодо оновлення матеріально-технічної бази шкіл та проведення ремонтних робіт. Загалом, цього року, в школах Сокальського району активними темпами проводились ремонті роботи, які вирішували багаторічні проблеми освітніх закладів.  «Зокрема, до 1 вересня ми оновили 7 покрівель в навчальних установах сіл Перетоки, Завишень, Стаївка, Сілець, смт. Жвирка та Сокальському ліцей №1 і Сокальській ЗШ №4. Ми також зможемо допомогти Сілецькій школі вирішити ще одну проблему –  відремонтувати дах котельні і надати всі необхідні матеріали», – підсумував очільник райради та побажав навчальному закладу подальшого успішного розвитку.

Додамо, що загальна вартість проєкту, який передбачав заміну покрівлі з пласкої на шатровий на площі 1400 м.кв., становить 984 тис. грн.  З них 534 тис.грн. – гроші районного бюджету, а 450 тис.грн. на ремонт покрівлі виділила Сілецька сільська рада. Окрім того, за кошти районної скарбниці був приданий металопрофіль для ремонтних робіт.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 9 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!