Про освіту

В Скоморохах на горбочку стоїть школа у садочку…

Стоїть вже більше століття. В невеличкій, чепурній, милій серцю кожного жителя Скоморох, початковій школі вирує життя і дзвенять дитячі голоси. З її стін у світ широкий вилетіло багато поколінь скоморохівчан, котрі з вдячністю згадують тих вчителів, які їх вчили, та вже відійшли у вічність.

Зазнала будівля руйнації під час окупації та воєнного лихоліття. Але, завдяки громаді села та доброму господарю, керівнику господарства, блаженної пам`яті Івану Коробку, школу відновили і відремонтували. І нині вона, наче у віночку, щороку приймає нові покоління мешканців Скоморох, котрих виховують і навчають, немов другі матері, завідувач Леся Музичук, вчителі Ганна Марцинюк, Наталія Антосюк, Ольга Магир, Олеся Мацюк. Смачними обідами частує Оксана Гось, підтримуючи водночас чистоту і порядок у школі.

І батьки допомагають педагогам, щоб дітям комфортно було у цьому навчальному закладі. Тут відбувається багато виховних заходів, свят, завдяки яким дітям прищеплюють любов до рідного краю.

Тісно співпрацює школа з церквою, де поособливому ставляться до релігійного виховання, яким опікується митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук. Спільні заходи відбуваються у школі разом з церковним хором, осередком Союзу українок, батьками, сільською владою.

Нині у школі затишшя, бо благословив Господь дітей і вчителів літніми канікулами. Але й тепер вони приходять на своє шкільне подвір`я, щоб побавитися.

Тож нехай ласка Святого Духа огортає наше село і витає над нашими дітьми, вчителями і всіма мешканцями.

Емілія ОНИЩУК,
депутат Скоморохівської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.