Головна / Про освіту / В Сокалі в школі-інтернат встановили дитячий майданчик

В Сокалі в школі-інтернат встановили дитячий майданчик

Нещодавно на території Сокальської санаторної школи-інтернату імені Тараса Шевченка завершили встановлення багатофункціонального спортивного майданчика. Це стало можливим завдяки реалізації Обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки. Її мета  сприяти всебічному залученню дітей різного віку до активних занять руховою діяльністю та ведення здорового способу життя.

Встановлення набору спортивного спорядження, який складається з гімнастичного комплексу різноспрямованої дії і п`яти різних тренажерів, відбулося за сприяння депутата Львівської обласної ради Ганни Костюк, яка постійно цікавиться проблемами нашого закладу, спілкується з школярами та працівниками установи, тому добре знає наші нагальні потреби.

Найголовнішим пріоритетом та завданням нашого закладу є збереження здоров`я школярів. Нині ж дітям створені всі умови для активного заняття спортом безпосередньо на території школи. Це дає можливість вихованцям у вільний час активно займатися оздоровчою гімнастикою та спортивними іграми, доповнити своє дозвілля цікавими тренуваннями, урізноманітнити проведення розвиваючих та оздоровлюючих уроків фізичної культури.

Сьогодні пишаємося тим, що є люди, котрі сприяють створенню належних умов, аби діти вели здоровий спосіб життя. І дуже вдячні їм. Коли у вересні школярі прибудуть у стіни школи, то для них буде приємною несподіванкою це спортивне спорядження, яке "оселилося" на території навчального закладу.

Надія ДЗЯДИК,
вчитель фізичної культури Сокальської санаторної школи-інтернату імені Тараса Шевченка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!