Про освіту

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя

День вчителя – одне із найяскравіших осінніх свят, яке за традицією є більш, ніж просто одним із професійних, воно є справжньою урочистістю. Адже немає у світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б з долею вчителя, вихователя, педагога. З цієї нагоди 4 жовтня у Сокальському районному Народному Домі відбувся святковий концерт. В урочистостях взяли участь представники влади, відділу освіти та педагоги краю.

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителяЗа традицією, у переддень професійного свята, педагоги Сокальщини вшановують світлу пам’ять великого вчителя української нації Тараса Григоровича Шевченка. Право покласти квіти до пам’ятника Великому Кобзареві було надано лауреатам районного конкурсу «Вчитель року 2018» Ользі Лаговській та Роману Запісоцькому.

В ході урочистої академії головних винуватців свята  вітали запрошені гості. Митрофорний протоієрей, отець Ярослав Кащук, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай,  депутати Львівської обласної та Сокальської районної рад Сергій Касян і Олег Кожушко, голова районної організації профспілки працівників освіти Галина Дробиняк.

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя                                В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя

Зокрема заступник голови Сокальської районної ради запевнив освітян у підтримці з боку районної влади. «Ми націлені на розвиток освітньої галузі в районі, створення комфортних умов для навчання дітей. З районного бюджету виділяються кошти на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, проведення ремонтів.  Рішеннями сесій Сокальської районної ради в 2018 році додатково на освіту скеровано 3 713 757 грн. На найближчому засіданні сесії райради планується додатково виділити на освіту ще 1 618 320 грн», – зазначив у своєму виступі Василь Бойко.

В Сокалі пройшли урочистості з нагоди Дня вчителяПід час свята, особливі слова подяки звучали для ветеранів педагогічної праці. Також на святкуванні почесними грамотами, преміями нагородили тих вчителів, які зробили значний особистий внесок у розвиток освіти Сокальщини.

Для педагогів краю лунали тільки найщиріші вітання та найкращі побажання. Музичні привітання усім присутнім в залі дарували вихованці з “Нової української школи”, зразковий ансамбль «Кришталь», зразковий хореографічний ансамбль «Престиж» Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості,  зразковий ансамбль народного танцю «Дивоцвіт» та багато інших.

Офіційні урочистості закінчилися, але свято продовжується і повинно воно тривати не тільки у ці жовтневі дні, адже професію вчителя повинні цінувати та відзначати не лише у свята, а й щодня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.