Про освіту

В Сокалі проведено конкурс районний конкурс «Запроси фізику до себе…» у межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи»

18 грудня 2019 року у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст №2 проведено районний конкурс «Запроси фізику до себе…» у межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи».

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Освіта Сокальщини. Вісник Сокальського районного методичного кабінету

Творчі роботи, які були представлені на Конкурс, розробляли команди учнів упродовж певного часу, у процесі вивчення теми «Енергія». Роботи відображали інтегровану, дослідницьку, пошукову, творчу діяльність учнів, спрямовану на отримання самостійних результатів.

Опираючись на здобуті на уроках фізики знання, власні дослідження, дотримуючись принципу доступності, цікавості, креативності та принципу «Навчаючись учись» школярі допомагали вчителю початкових класів провести один з елементів уроків на тему «Енергія».

Учителі спонукали учнів до пошукової діяльності, допомагали у визначенні мети та завдань творчої роботи, орієнтовних прийомів дослідницької діяльності та пошук інформації для розв’язання окремих навчально-пізнавальних задач.

Журі переглянули підготовлені відео роботи учасників, оцінили виступи учнів, співпрацю з учителем початкових класів та молодшими школярами. Конкурсні роботи були оформлені у відеоролики. Результатом роботи стали пам’ятки по енергозбереженню.

При оцінюванні творчих робіт, члени журі враховували відповідність змісту презентації поставленим дидактичним цілям і завданням, доступність для учнів 3 класу, практичність та креативність, співпрацю з вчителем початкових класів та класом.

За змістовність та цікаву форму узагальнення результатів журі відзначило роботи команду учнів Телязької ЗШ І-ІІ ст..

За практичну спрямованість, дослідницький підхід до роботи члени журі відзначили творчу роботу учнів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №2.

За доступність викладу, самостійність у роботі та креативність журі відзначило роботу учнів Волицької ЗШ І-ІІІ ст..

Після представлення своїх робіт учасники Конкурсу зіграли у фізичний квест, де змогли проявити свої комунікативні здібності та командну роботу

Переможцями стали:

І місце:
• Смільська В., Хименець В., Хімко О., Поляк Н., Салига В. (Телязька ЗШ І-ІІ ст.);

ІІ місце:
• Грабова Т., Гушта В., Карпінка В., Рурка В. (Волицька ЗШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце:
• Стрілець Я., Салига В., Перець К., (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2).

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.