Про освіту

В Сокальській школі №2 оновлено приміщення майстерні

Оновлення та модернізація школи є вимогою часу. Для отримання якісної освіти необхідно створити відповідні умови для школярів, щоб вони хотіли йти вчитися і їм було цікаво здобувати знання. Йдеться про сучасні класи, нове комп’ютерне обладнання, ремонт приміщень, належні умови для культурного і спортивного дозвілля дітей. Запорукою успішного розвитку та оновлення навчальних установ є ефективна співпраця влади і шкільної громади.

В Сокальській загальноосвітній школі №2 оновлено приміщення майстерні

Одним із яскравих прикладів такої спільної роботи є майстерня Сокальської В Сокальській загальноосвітній школі №2 оновлено приміщення майстернізагальноосвітньої школи №2. У минулому році, за кошти районного бюджету (економія освітньої субвенції), в сумі 296 тис. 033 грн, в приміщенні було зроблено капітальний ремонт покрівлі. Вже у 2020 році школа №2 стала переможцем обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив «Капітальний ремонт майстерні Сокальської ЗШ I-III №2 м.Сокаль Львівської обл.» Завдяки співфінансуванню з обласного та районного бюджетів, спонсорам та внескам громади були замінені вікна і двері в будівлі.

Загальна вартість проекту – 204 тис. 418 грн. Обласний бюджет – 101 тис.840 грн., районний бюджет – 50 тис.103 грн., місцевий бюджет – 14 тис 340 грн., спонсорські кошти – 2 тис. 100 грн., фінансовий внесок громади – 26 тис. 950 грн., нефінансовий внесок громади – 23 тис., 056 грн.

В Сокальській загальноосвітній школі №2 оновлено приміщення майстерніГолова Сокальської районної ради Микола Пасько висловив свою однозначну позицію В Сокальській загальноосвітній школі №2 оновлено приміщення майстерніщодо такої співпраці: «Черговий приклад системного підходу в освіті – на будівлі майстерні школи №2 Сокальської районної ради , що в м.Сокаль. Капітальний ремонт даху майстерні зроблено минулого року. Цього року колектив школи разом із батьками перемогли в конкурсі мікропроектів на заміну дверей і вікон в цьому ж приміщенні. Ми допомогли реалізувати його та дофінансували 50 тис.грн. з районного бюджету. Переконаний, спільні зусилля приносять результат!»

 

Голос Сокальщини на GoogleNews