Про освіту

В Сокальській гімназії відбувся конкурс “Містер школи”

Ми звикли до конкурсів дівочої краси і грації. Але на правах рівності і справедливості ось уже вдруге у нашій школі відбувся конкурс "Містер школи".

Це дуже незвичайне свято. Організаторами його була президент школи Олена Здерка і представники учнівського парламенту. Учасники  хлопці 5(9)6(10) класів: Назар Стриковський, Володя Горбань, Володя Курило, Назар Пронь, Максим Манянчин. Усі вони серйозно готувалися до конкурсу, під час якого змагалися за звання "Містер школи".

Під час конкурсів учасники відкривали свої таланти, щоб переконати журі, що вони найкращі. Журі було справедливе і строге, проте хлопців це не лякало, а навпаки: вони здобували прихильність оригінальними представленнями, цікавими відповідями, романтичними освідченнями в коханні (свято відбувалося напередодні Дня святого Валентина), надзвичайними кулінарними здібностями. А на завершення  чарівний вальс, який училися танцювати під керівництвом Х. Т. Ілик.

Кожен хлопець пройшов нелегкий шлях, щоб розкрити себе найкраще перед глядачами. І все ж це їм вдалося зробити, недаремно ж вони  сильна половина людства. Усі учасники виступили гідно. Вибрати переможця було важко, проте необхідно. Звання "Містер школи" здобув Максим Манянчин, учень 6(10)Б класу. На один бал відстав Назар Пронь  "Містер ерудит", Володя Горбань отримав звання "Містер винахідливість", Назар Стриковський "Містер артистизм", а Володя Курило  "Містер шарм".

Христина НАЗАР,
учениця 6(10)Б класу Сокальської гімназії ім. Олега Романіва.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.