Про освіту

В Сокальській громаді лише в трьох навчальних закладах середньої освіти вакциновано всіх працівників

Ще 4 заклади, де провакцинувалися більше 80% працівників, теж зможуть працювати при посиленні карантину

Щоденно зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію, єдиний спосіб захиститися від хвороби – зробити вакцинацію

Уряд, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, вже цього тижня може ухвалити рішення щодо введення «жовтої» карантинної зони.

В такому разі загальноосвітні заклади зможуть працювати лише за умови, що вакциновано 80% працівників школи, якщо ж вчителі та техперсонал не пройшли вакцинацію – заклади освіти змушені будуть перейти на дистанційне навчання.

Як повідомили у Сокальській міській раді, за словами начальника відділу освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради Лесі Ковалишин, у Сокальській територіальній громаді працює 37 закладів загальної середньої освіти, де працює 1055 працівників, з них 516 осіб отримали вакцинацію від коронавірусної інфекції.

Є три заклади середньої освіти, де вакциновано 100% працівників: Комарівська, Шарпанецька, Лещатівська школи. Ще 4 заклади, де провакцинувалися більше 80% працівників, теж зможуть працювати при посиленні карантину : це Волицька, Поторицька, Горбківська, Завишенська школи.

У відділі освіти щоденно моніторять ситуацію з вакцинацією працівників освіти, адже більшість учнів та батьків все ж таки хочуть щоб навчання проходило у школах, а не дистанційно.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.