Про освіту

В Сокальській Малій академії наук 11 січня відбудеться учнівська науково-практична конференція

11 січня 2022 року знаному на Сокальщині педагогу, багаторічному директору Жвирківської ЗШ І – ІІІ ступенів та Сокальської Малої академії наук учнівської молоді цього року виповнилося б 85 років. Однак, доля розпорядилася по-іншому.

25 січня 2013 року він пішов із життя

Іван Григорович Каспрук народився 11 січня 1937 року с. Перетоки, що на Сокальщині. Закінчив загальноосвітню середню школу у рідному селі. Згодом навчання продовжує у Сокальському педучилищі, далі – у Львівському державному університеті ім. Івана Франка. У 1965 році успішно закінчує університет. З 1968 року – директор Жвирківської середньої школи. З 2004 року – директор Сокальської МАН.

У пам`яті колег та учнів він назавжди залишився як добрий, розумний, інтелігентний, виважений, впевнений у завтрашньому дні керівник, новатор у багатьох освітянських починаннях.

Каспруком Іваном Григоровичем закладені кращі традиції у Жвирківській школі та Сокальській МАН.
Директор з гордістю розповідав про кожен рік своєї праці, аналізував результати роботи, намічав нові висоти. «Я – вчитель! Кажу гордо, бо обрав цю професію за покликом серця і ніколи не сумнівався у своєму виборі. Освіті віддав майже 50 років, і сьогодні впевнено можу сказати, що кращими з них було ті 39, які провів у Жвирківській СШ. Тут я утвердився професійно, тут прийшли до мене визнання, авторитет, повага і шана…», – казав Каспрук Іван Григорович.

Він вмів поцінувати працю кожного вчителя, подякувати за успіхи, підставити плече і допомогти, підказати тому, хто цього потребує.

Пам’ять про справжнього педагога завжди залишатиметься в серцях усіх, хто його знав.

Щороку в Сокальській Малій академії наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського проходить учнівська науково-практична конференція, присвячена пам’яті першого директора. Цього року це буде Х конференція, на котру запрошуємо усіх, хто пам’ятає і хоче поділитися спогадами про Івана Григоровича Каспрука.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.