Головна / Про освіту / У Сокальській гімназії ім. Олега Романіва цікаво пройшов День спортовця

У Сокальській гімназії ім. Олега Романіва цікаво пройшов День спортовця

За доброю традицією спортивне свято розпочалося урочистою лінійкою. Учитель фізкультури Ольга Лаговська віддала рапорт директору гімназії Любові Омеляш. Кращі спортсмени 11 класів: Остап Іванчина, Андріана Телегій, Степан Феницький, Лілія Телегій внесли державний прапор та підняли його над подвір’ям школи. В цю мить велично звучав державний Гімн. 

Директор гімназії Любов Омеляш привітала усіх із Днем спортовця і підкреслила, що уже понад 30 років у гімназії відзначають це свято, яке стало одним з улюблених для учнів. Це свято краси, молодості, спорту. І кожен із нас хоче бути красивим, молодим, а для цього потрібно займатися спортом, вести активний спосіб життя. Вона побажала юним спортсменам у чесній боротьбі виявити сильнішого, досягти тих результатів, яких вони вартують і не розчаровуватися, коли перемога дістанеться іншим. Адже головне – це участь у змаганнях, перемога над своїм страхом та невпевненістю. 

– Сокальська гімназія – це один з найкращих навчальних закладів Сокальщини, який має великі досягнення у спорті,– зазначила у своєму виступі старший тренер ДЮСШ «Соколяни» Олена Кретів. – Гімназисти неодноразово брали участь у «Стартах надій», захищали честь Львівської області на Всеукраїнських змаганнях «Козацький гарт» та «Олімпійське лелеченя». Учні беруть активну участь у секціях, відвідують спортивну школу. Тут є добрі легкоатлети, плавці, волейболісти, футболісти. Ними пишається навчальний заклад. Свою майстерність і досвід їм передають вчителі фізкультури Ольга Лаговська та Галина Курівчак.

Наостанку побажала учням успіхів у спорті, бо навіть переможені в цей день є переможцями.

Опісля додали гарного настрою учасникам свята сестри Ангеліна та Ілона Сантар, які майстерно виконали запальний східний танець. 

Далі спортивне свято продовжилося на шкільному стадіоні. Тут було велелюдно: окрім учнів школи сюди прийшли класні керівники, вчителі й уболівальники, які щиро раділи їхній перемозі та підтримували друзів і знайомих. 

Невдовзі у різних секторах стадіону відбулися заплановані змагання між паралельними класами: на площадках учні проводили матч з міні-футболу та волейболу, в центрі – юнаки підтягувалися на перекладині, дівчата стрибали у довжину з місця, команди змагалися у перетягуванні каната. Видовищними були змагання у комбінованій естафеті. Учні емоційно виборювали перемогу. Усі учасники показали чудову фізичну підготовку. Паралельно уболівальники та гравці шукали відповіді на запитання спортивної вікторини, які були складені для кожного класу індивідуально. Допомагали судити змагання старшокласники, а також учителі школи та старший тренер ДЮСШ Олена Кретів. Остання зауважила, що тут відчувається справжнє свято. Діти усі задіяні та добре підготувалися до змагань. Вони з азартом уболівають за однокласників, що аж душа радіє. 

А тим часом на шкільному стадіоні, який став місцем запеклої боротьби, здорової конкуренції і тріумфу переможців, вирували емоції. Учасники старалися зі всіх сил. Спортивний азарт і бажання перемогти ні на хвилину не залишали ні гравців, ні вболівальників. Серед них побачила директора школи Любов Омеляш, яка також прийшла подивитися на змагання. Вона поділилась враженнями: «Це традиційне свято залишається щороку урочистим і нестандартним завдяки, перш за все, нашому вчителю фізкультури Ользі Лаговській та всім вчителям школи, які з задоволенням допомагають в організації та проведенні свята. Жодного року план змагань не повторюється. Проходить цікаво та неординарно. Бажання перемогти у змаганнях згуртовує учнів у класі, здружує їх, заставляє працювати над собою. Це гартує спортивний дух, який є запорукою здорового способу життя».

Тим часом найулюбленіше всеучнівське свято, закінчувалося. Як і усюди, тут були переможці та переможені. Для перших – це можливість порадіти успіху й підняти рейтинг класу, для других – добра нагода заохотити себе до праці над собою, до участі в спортивних секціях, які їм до душі, щоб бути здоровими та підтягнутими. У Сокальській гімназії виховують майбутнє покоління сильним та здоровим. Адже недарма кажуть, що у здоровому тілі – здоровий дух.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 17 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!