Головна / Про освіту / В Сокальській санаторній школі-інтернаті проходив тиждень математики

В Сокальській санаторній школі-інтернаті проходив тиждень математики

Вивчення математики – нелегка праця, але саме вона виховує розсудливість, гнучкість розуму, логічність думки і здатність прогнозувати певні ситуації наперед, що особливо потрібно кожній людині у ринкових умовах. Діяльність вчителя не завершується разом із дзвоником. Щоб викликати інтерес до свого предмету, вчителі добре продумують позакласну роботу. У Сокальській санаторній школі-інтернаті проходив тиждень математики, який розпочався урочистим відкриттям та математичними десятихвилинками. Учні мандрували нескінченними просторами математики, знайомилися з її надбанням, повторили те, що вже знали, відновили призабуте, запам'ятали нове. Впродовж цієї подорожі були вірші, пісні, зустрічі, ігри, змагання. Діти розв'язували різні цікаві логічні задачі, розгадували кросворди, ребуси, головоломки.

В учнів 11 класу відбувся відкритий урок "Пресконференція фірми "Первісна". Учитель Катерина Семенчук запропонувала одинадцятикласникам спробувати себе у ролі фахівців у різних галузях професійної діяльності, відчути свою компетентність, адже всі сучасні фірми потребують компетентних працівників.

Впевнитись у своїх математичних здібностях мали змогу учні 9х класів під час урокугри "О, щасливчик!" (вчитель Галина Матвіїв).

Учитель Катерина Кондратюк розповіла семикласникам багато нового, незвіданого на виховному заході "Калейдоскоп цікавих фактів".

Нові підходи до навчання продемонстрували вчителі початкових класів та вчитель інформатики, які проводили бінарні уроки з широким використанням ІКТ.

Учні почерпнули багато корисного й на нестандартних уроках математики. Учитель Катерина Кондратюк провела для учнів 5х класів урокказку "Як звичайні дроби з десятковими сперечалися". Учні 8Б кл. розглянули декілька способів доведення теореми Піфагора на уроціпрезентації, який провела учитель Галина Матвіїв. Шестикласники разом з учителем Катериною Семенчук засвоїли дії з раціональними числами на уроцігрі: "Давай дружити з плюсом та мінусом".

Завершився тиждень математики святковим концертом, який у формі інтелектуальної гри підготувала учитель Катерина Семенчук. Кращого математика обирали серед одинадцятикласників. Учасники охоче відповідали на запитання обраних ними математичних тем, розв'язували задачі практичного змісту, висловлювали власні думки про важливість цього предмета та необхідність математичних знань, представили власноруч виготовлену наочність та прилади для кабінету математики.

Мар'яна КОВАЛЬЧУК,
учениця 11 класу Сокальської санаторної школи-iнтернату.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − twelve =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!