Головна / Про освіту / У Сокальській станції юних техніків пройшли районні змагання з технічної творчості серед школярів молодшого віку

У Сокальській станції юних техніків пройшли районні змагання з технічної творчості серед школярів молодшого віку

Творчі і талановиті хлопчики й дівчатка мали можливість реалізувати свою уяву, вдосконалити знання і навички, розкрити індивідуальні здібності.  Програма змагань включала теоретичний залік і творчу роботу. Всі учасники на високому рівні виконали теоретичне завдання, продемон-струвавши високий рівень підготовки з питань технічного конструювання, графічної грамот-ності, просторового і логічного мислення.  Джерела здібностей і обдарування дітей – на кінчиках їхніх пальців. Це в повній мірі підтвердили учасники змагань, виконуючи творчу роботу. Творчий характер цих завдань вимагав поєднання зусиль розуму і рук.

Конструкторські і дизайнерські здібності, фантазію і кмітливість проявили хлопчики, створюючи модель легкового автомобіля за розгорткою. Справжню красу своїми руками створювали дівчатка, виконуючи творче завдання методом аплікації. Їхні "весняні букети" відзначалися різновидністю, яскравістю і високою майстерністю виконання.

За підсумками змагань місця розділили так: перше місце – команда Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст., друге – Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей", третє – Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5. Учасники змагань нагороджені призами •від постійного спонсора МТВПП "Ніка".

А команда Сокальської станції юних техніків, сформована з кращих гуртківців, взяла участь в обласних змаганнях з технічної творчості школярів молодшого віку. Свої знання, вміння та творчість демонстрували Юлія Петришин та Сніжана Пащук. Успішно виконавши завдання, вони вибороли третє місце.

***

На початку квітня у Львові відбувся обласний конкурс науково-дослідницьких •робіт учнів в галузі радіоелектроніки та приладобудування. Свої роботи на цьому конкурсі представляли й вихованці радіотехнічного гуртка Сокальської станції юних техніків. Вони показали високий рівень теоретичних знань і практичних навиків.

Хлопці надзвичайно захоплені своєю діяльністю, не шкодуючи часу, вони здатні приймати й матеріально втілювати оригінальні рішення. Свідченням цьому є результати конкурсу. Святослав Верхоляк став переможцем цих змагань.

Готував до змагань своїх вихованців Богдан Іванович Баран, керівник радіо-технічного гуртка.

Віктор КУЛІШ,
директор Сокальської СЮТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!