Головна / Про освіту / У Спасівській школі проходив тиждень духовності «За Боже милосердя українського народу»

У Спасівській школі проходив тиждень духовності «За Боже милосердя українського народу»

З 4 по 11 квітня у Спасівській ЗШ І-ІІ ступенів імені Василя Сидора-«Шелеста» проходив тиждень духовності «За Боже милосердя українського народу». Щоденно перед початком уроків учні, вчителі, батьки під керівництвом місцевого пароха о. Андрія Палюха спільно молилися і просили Божої мудрості, милосердя для України. 

Проведено такі виховні заходи «Справи милосердя» (1–4 кл.); «Внутрішня потреба у молитві» (5 кл.); Хресна дорога (8, 9 кл.); «Радуйся Діво Благословенна, славу співає Тобі вселена» (5–9 кл.); виставку малюнків «Бог очима дитини» (1–9 кл.); виставку духовної літератури.

А також благодійний ярмарок, на якому учні реалізовували власноруч виготовлені солодощі. Зібрані кошти передали на лікування важкохворої дитини.

На довго залишаться в пам’яті слова о. Андрія: «Добре діло, яке ми робимо чи для душі, чи для тіла, буде записане золотими літерами у книзі життя кожного християнина». 

Будьмо завжди щедрими на добро, любов і діла милосердя. І тоді ми отримаємо у відповідь оті гарні слова Ісуса Христа у Царстві Небесному: «Прийдіть до Мене, благословенні Отця Мого, і отримайте нагороду, приготовану вам від віків». Тиждень духовності завершено виконанням церковного гімну «Боже Великий, Єдиний».

Ірина РУБАХА, вчитель християнської етики.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!