Головна / Про освіту / У Спасівській школі відбувся вечір-реквієм

У Спасівській школі відбувся вечір-реквієм

Вечір-реквієм розпочався з панахиди за героями, які загинули на Майдані рік тому. Її відправив о. Андрій Палюх, настоятель храму Св. Йосафата с. Спасів.  У своїй промові він, зокрема, сказав: “Коли кажемо, що незалежність ми отримали без краплі крові, не розуміємо, що це не випадковість, а великий подарунок Божий. 

Поглянувши на торішні події, варто задуматися, чи ми за цей рік змінилися, чи стали незалежними від гріха?”

Перв’ятицький сільський голова Богдан Сорока також пригадав події річної давнини, згадав імена загиблих героїв, серед яких є й наш односельчанин Ігор Білик. Він показав хоругву, привезену з Майдану, із зображенням Ісуса Христа. Цю пам’ятку в школу передав батько учнів нашої школи Христини і Остапа Ланьо, який був на Майдані у складі Десятої сотні. Ця хоругва  як нагадування, що тільки з Богом можна перемогти у нерівній боротьбі.

Вечір-реквієм розпочався з композиції “Розійшлися тумани” в якій брали участь учениці 7 класу Марта Андрущак і Христина Росаловська, а також дівчата з других і третіх класів. Старшокласники пригадали події, які відбулися на Майдані рік тому, декламували вірші, співали… Підготувала це дійство вчитель музичного мистецтва і керівник хореографічного гуртка Надія Стащенко разом з завідувачем Народного дому с. Спасів Галиною Барановською і бібліотекарем Надією Троць.

На завершення слова подяки школярам і організаторам виголосив директор Спасівської школи  Андрій Віра, нагадавши учням про їхній обов’язок добре вчитися і бути слухняними.

Патріотичним виступом учні зворушили серця присутніх  і дорослих, і дітей.

Ірина РУБАХА, вчитель української мови і літератури Спасівської ЗШ І-II ст. 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!