Про освіту

У стінах рідної школи

«П’ятдесят літ проминуло з тих пір, 50 весен і зим, і ми знову повернулися у стіни рідної школи, дорогий і близький нам навчальний заклад, де минали найкращі дитячі та юнацькі літа», – так розпочала свій виступ наша однокласниця, випускниця 1966 року Княжівської середньої школи Лариса Братунь.

Тоді 23 випускники закінчували рідну Княжівську школу, було два медалісти. Під час цьогорічної зустрічі ми не менше хвилювалися, аніж 50 літ тому, коли прощалися зі школою. Щиро і тепло вітали нас педагоги на чолі з директором Світланою Новосад.

В рідному класі радо зустріли своїх вчителів: класного керівника Ларису Гладун та вчителя фізики Любов Зеленюк. Нинішні учні школи, такі юні і гарні, одягнені у вишиванки, задзвонили нам у дзвоник, а ми поринули у вир спогадів. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять вчителів та однокласників, які відійшли у вічність.

Педагог-організатор Оксана Станько разом з десятикласниками підготували для нас святковий концерт. А директор Світлана Новосад розповіла про минуле і сучасне рідної школи. Тут справді відбулось багато змін на краще: є мультимедійний центр, методкабінет, комп’ютерний клас. Оновлений фасад, покладено плитку в коридорах. Нам було приємно побувати у школі, в якій навчалися десять років. Нині вона стала кращою, наче помолодшала, хоча її заснували ще у 1932 році. І тут пам’ятають про всіх керівників та вчителів, які працювали впродовж усіх цих літ.

Ми щиро вдячні нинішнім педагогам, їх вихованцям, що так тепло і гостинно прийняли нас у рідній Княжівській школі.

Лариса ЗОХНЮК, Катерина ЗАКАЛИК, випускниці 1966 року Княжівської СШ.        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.