Про освіту

В Тартаківській школі відбулися урочистості, присвячені Дню Європи

В Тартаківському НВК "ЗШ ІІІІ ст.  ліцей" відбулися урочистості, присвячені Дню Європи. Це свято відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня, починаючи з 2003 р. Його мета  привернути увагу до цінностей, на яких базується Європейський союз: демократії, повазі, правах людини.

До 20 травня у 4 класі проходив нестандартний урок  подорож з англійської мови "Welcome to Great Britain", на який були запрошені вчителі та учні 13 класів. Подорожуючим були вручили пам’ятні квитки, і вони вирушили у віртуальну подорож залізницею та кораблем до країн Великої Британії.

Четверокласники англійською мовою розповідали про країни Великої Британії, особливості англійської кухні, демонстрували фотогалерею визначних місць Англії. Для наймолодших були перекладачі.

Також під час уроку учні здійснили оглядову екскурсію столицею Великої Британії  Лондоном та переглянули документальний фільм. Учні показали гарні знання з англійської та українських мов при виконанні цікавих завдань та розгадуванні вікторин. Найталановитіші отримали призи.

Під час подорожі була зупинка "Fairy journey trip" у лісі, де учні 4 класу для наймолодших інсценізували казку "Червона шапочка" на англійській мові. Ролі виконували: Святослав Фарина , Яна Глушко, Світлана  Чорній та Сніжана Сойко.

А 23 травня відбувся відкритий позашкільний захід, який підготували та провели вчителі англійської мови С. Л. Демченко та Н. Б. Дуляницька за участю учнів 2-11класів.

Наймолодші школярі Х. Мачевська, С. Андрущак, М.  Михайлов розказували вірші про символи України і наш український незламний дух. А учениця 11А класу М. Матерна виконала пісню "Україна".

Учні 10 класу Х. Михайлюк, О. Курило, І. Верхолюк, І. Манзак  розповідали цікаві факти про країни Євросоюзу. Коли мова йшла про Австрію, дев’ятикласники Т. Микулінська,  І. Мачевський, О. Крохмаль, А. Прус закружляли у неперевершеному віденському вальсі.

Також на святі проходила виставка англомовної літератури та стінгазет. І на завершення учениця 10 класу І. Маличкович продекламувала вірш "Європа  це ми".

Святкування Дня Європи має велике значення.  І справа тут не в тому, що Україна географічно є центром Європи. Визначальним є прагнення нашої держави стати повноважним членом Європейської спільноти.

Марта МАТЕРНА, член гуртка журналістики.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.