Головна / Про освіту / У Тудорковицькій ЗШ І-ІІ ступенів відбулись загальношкільні батьківські збори

У Тудорковицькій ЗШ І-ІІ ступенів відбулись загальношкільні батьківські збори

На порядку денному розглядали питання: "Про духовний ріст дитини на основі пастирського вчення митрополита Андрія Шептицького", "Про вплив сім'ї на успішне навчання дитини" та "Про результати участі школи у Конкурсі освітніх проектів".

Тількино батьки переступили поріг школи, їх зустріло тепло, однаковий температурний режим у коридорах та класних кімнатах. Чистота та затишок приємно радують. Як приємно і породинному себе тут почуваєш. Для учнів створені усі умови для навчання: проведено сучасну систему опалення, збудовано внутрішні туалети, замінено частину вікон на енергозберігаючі. Саме завдяки участі директора школи у конкурсі освітніх проектів вдалося за короткий період реалізувати такі значущі для навчального закладу проекти, які ще донедавна були лише у наших мріях.

На зборах директор та батьки учнів висловили подяку начальнику відділу освіти Сокальської РДА Р. Монастирському, який, як мудрий господар, знаючи потреби кожного навчального закладу, зумів допомогти і нашій школі. Саме на його плечі було покладено вибір компаніїпідрядника, вирішення найважливішої частини реалізації проекту  фінансування. Ми вдячні, що незважаючи на важкий для країни час, до нашого навчального закладу вдалось залучити кошти та створити чудові умови для школярів. 

Не стояли осторонь реалізації проекту і батьки учнів. Хочеться відзначити велику їх довіру та бажання допомогти. Фінансовий внесок громади у двох проектах склав 5500 грн. А також педагоги та молодший технічний персонал фінансово долучились до цієї справи.

Подякувала директор школи і керівнику ПП "Агрофірма  ім. Б. Хмельницького" Володимирові Шмигельському та директору ПП "Войславичі" Ігорю Сметані. Вони, з відкритими серцями, завжди щиро відгукуються на всі прохання щодо допомоги школі, а саме: надання транспортних послуг, допомога будівельними матеріалами та неодноразова  коштами. Під час реалізації проектів В. Шмигельський був тим фінансовим гарантом, який допоміг нашому навчальному закладу. А за кошти, виділені приватною агрофірмою "Войславичі", придбано і встановлено енергозберігаючі вікна.
Ми радіємо, що в цьому шаленому ритмі життя можемо зупинитись для того, щоб висловити вдячність цим добрим людям за їх щиру допомогу, опіку, розуміння. 

І ми продовжуємо ще мріяти…

Світлана ХОМА,  вчитель початкових класів.

Оксана ШВЕЦЬ,  директор школи.    

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!