Про освіту

В Угнівському аграрно-будівельному ліцеї відбулось незвичайне “Свято професій”

Нещодавно в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї відбулось незвичайне "Свято професій", на якому були присутні міський голова М. Осміловський, директор фермерського господарства Р. Ванько, приватний підприємець Г. Вусик, представники від приватного підприємця П. Сайчука, вчителі Угнівської ЗШ І-ІІІ ст. О. Непшій і І. Пуджало, випускники школи, а також батьки, діти яких навчаються в ліцеї.

Перед початком свята адміністрація навчального закладу провела загальноліцейні батьківські збори, на яких виступали: директор І. Гейко, заступник директора з навчально-виховної роботи О. Вовк, соціальний педагог М. Дністрянська. Вони обговорили різні питання пов'язані з навчанням та вихованням учнів.

Свято розпочалося літературно-музичною композицією, яка розповідала про навчання в ліцеї. Лунали поезії, пісні, а також присутні мали можливість переглянути відеоролики про кожну з професій і танці у виконанні учнів першого курсу.

Після закінчення урочистої частини учні другого і третього курсів запросили усіх на ярмарок, на якому представили свої вироби, сповнені творчості та фантазії. Кухарі-кондитери шокували розмаїттям тортів, кравці-закрійники – різнобарвними фартушками. Кожен із присутніх за бажанням зміг придбати собі солодощі та випічку галицької кухні, а господині – фартухи.

Найбільше, напевне, були задоволені батьки, адже вони побачили рівень підготовки і результати оволодіння майбутніми професіями їхніми доньками і синами.

Надія КАНЮКА, викладач Угнівського аграрно-будівельно ліцею. 

Фото Г. Губені.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.