Про освіту

У Жвирківській школі пройшов тиждень здоров’я

"Здоров'я дитини – багатство родини, здоров'я дитини – багатство країни" – під таким девізом пройшов тиждень здоров’я у Жвирківській ЗШ І-ІІІ ступенів. Змістовними і цікавими були заходи в учнів початкових класів. Роботи дітей презентували їх ставлення до збереження власного здоров'я. Допомагала їм в оформленні проектів вчитель початкових класів, заступник директора Надія Іванойко. Учні перших класів на паперових яблучках малювали продукти, якими слід харчуватися.

Другокласники говорили про духовне здоров’я і на сонечках, виготовлених самостійно, писали хто допомагає їм бути здоровими. Як ближньому подарувати краплинку здоров’я писали на зроблених «краплинках» третьокласники, які працювали над проектом соціальної складової здоров’я. І найактивнішими були четвертокласники. Вони організували виставку малюнків «Спорт – це здорово!». Дівчатка Валентина Бучинська і Оксана Ярош зробили власний проект «Ні – вірусам!» З мультимедійної презентації учні дізнались яку небезпеку несуть і як виглядають віруси СНІДу, грипу, свинки, енцефаліту. Цікавими були роботи учнів 4-А класу: Юлії Запісоцької, Анни Ларіної, Максима Болотюка, Наталії Замойської; учнів 3А класу: Тетяни Ковальчук, Анастасії Крупки, Павла Коліди, Милани Твердовської, Софії Бачинської.

З учнями середньої і старшої ланки роботу над проектами вела вчитель Оксана Солодяк. Учні виводили свої правила здорового способу життя, але всі сходились до єдиного твердження: «турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, а має бути способом життя!»

Всі учасники тижня здоров'я підтвердили, що бути здоровим – модно!

Галина ГУМЕНЮК, педагог-організатор Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews