Головна / Про освіту / Вчитель із Луганщини прибула на Сокальщину для того щоб ділитись досвідом

Вчитель із Луганщини прибула на Сокальщину для того щоб ділитись досвідом

В рамках освітньої програми “Схід і Захід разом” на Сокальщину прибула вчитель із Луганської області.

Про цю вагому подію на своєму блозі написала заступник директора Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступінів №3 Наталія Нестерук.

 “Сокальська спеціалізована школа І-ІІІ ст.№3 радо вітає в школі педагога Грибову Світлану Володимирівну, яка приїхала до нас по програмі обміну педагогів із Сватового району Луганської області. Вчитель відвідала уроки в початкових класах школи, спілкувалась з учнями та педагогами. Світлана Володимирівна  разом з  учнями відвідала музей козацької слави в м.Берестечку. Співпраця триває…” – написала Наталія Нестерук.

Як зазначила Світлана Грибова, вчитель по обміну освітньої програми”Схід і Захід разом”, вона має намір почерпнути щось нового у освітньому процесі із Сокальщини і відповідно поділитися своїм “Луганським досвідом.”

Як відомо, в рамках програми, освітяни Львівщини та Луганщини ділитимуться досвідом упродовж двох тижнів. Досвідом Сокальщини на східній Україні ділиться вчитель англійської мови Ожга Юлія Ігорівна, яка працює у Сокальському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!