Про освіту

Вчителі з Червонограда здобули перші місця у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2021»

ЦЕНТР ПРОФЕСIЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГIЧНИХ ПРАЦIВНИКIВ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ МIСЬКОЇ РАДИ ЛЬВIВСЬКОЇ ОБЛАСТI ВIТАЄ ПЕРЕМОЖЦIВ II ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021»

За результатами участi у II турi Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» педагогiчнi працiвники мiста Червонограда стали переможцями цього фахового змагання, посiвши першi мiсця у номiнацiях «Українська мова та лiтература» та «Математика».

Нагадаємо: Вчителька з Сокаля Богдана Шавалюк – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Українська мова та література»

Освiтянську спiльноту нашого мiста достойно представили Свiтлана Ярославiвна Дубецька, вчитель української мови та лiтератури Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 9 та Онишкевич Лора Петрiвна, вчитель математики Червоноградського лiцею.

Переможцi конкурсу продемонстрували свою високу педагогiчну майстернiсть, ґрунтовнi знання з предмета, професiоналiзм, умiння застосовувати сучаснi освiтнi технологiї. Умiння креативно будувати урок, мотивувати учнiв до освiтньої дiяльностi, формувати предметну та ключовi компетентностi, здiйснювати творчий та оригiнальний пiдхiд i стали основою успiху та перемоги в конкурсi.

Бажаємо переможцям успiшно представити Львiвщину у III турi Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.