Про освіту

Школа у селі Викоти у Самбірському районі майже готова

Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький спільно із заступником Юрієм Бучком перевірили хід виконання робіт з добудови Викотівської СЗШ І-ІІІст у Самбірському районі та реконструкції у ній системи опалення.

Про це повідомили  у ЛОДА

Відтак, станом на сьогодні добудували корпус до вже існуючої школи, а саме 4 класні кімнати, спортивний зал. Також спорудили нову котельню, у якій встановили твердопаливні котли, замінили систему опалення, провели благоустрій території, частково придбали обладнання та інвентар.

Ступінь будівельної готовності  становить 99%. Як зазначалось раніше, школа відчинить свої двері для учнів вже 1 вересня.

У цьому закладі зможуть навчатись 230 дітей.

Цей освітній заклад – один із об’єктів соціальної інфраструктури, реконструкцію якого здійснюють у межах проекту «Велике Будівництво», який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Зазначимо, загальна кошторисна вартість – 22  млн 381 тис грн, в тому числі співфінансування з місцевого бюджету – 2 млн 493 тис грн.

Окрім того, очільник області перевірив хід реконструкції приміщення дитячого садка у селі Чуква Самбірського району. Станом на сьогодні завершують оснащення території бруківкою, тривають внутрішні роботи.

Для завершення об’єкта необхідно встановити модульної котельні,  здійснити внутрішні оздоблювальні роботи та закупити обладнання.

Реконструкція садочку забезпечить умови для здобуття дошкільної освіти для 80 дітей та створення 25 нових робочих місць.

Голос Сокальщини на GoogleNews