Про освіту

Відбулося засідання районного методичного об’єднання керівників гуртків ПНЗ

На базі Великомостівського Центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районного методичного об’єднання керівників гуртків ПНЗ.

На нього зібралися керівники гуртків Сокальського та Белзького будинків учнівської творчості та Сокальської станції юних техніків. Спочатку гості здійснили екскурсію закладом.

Оксана Ковальовська, директор нашого Центру творчості, розповіла про роботу позашкільного закладу та дала коротку характеристику педколективу і проаналізувала напрямки роботи гуртків.

Після цього Оксана Муха зачитала цікавий і змістовний реферат про декоративноужиткове мистецтво. Також гостям були представлені презентації з досвіду роботи керівників гуртків: Н. С. Луцьків – турист•ськокраєзнавчого «Берегиня»,•Б. Я. Плюти – гуртка «Юний журналіст» та «Фотовідеожурналіст»,•Т. І. Мухи – авіамодельного клубу «Небеса» та Н. О. Ковальської – гуртка «Паперові мрії». Зачаровувала погляд та милувала слух онлайнекскурсія по найкращому місті у світі – Великих Мостах, яку підготували та презентували гуртківці туристськокраєзнавчого гуртка «Берегиня».

Аліна МИКОЛЕНКО, Марія БУТИНСЬКА, юні журналісти ЦДЮТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews