Про освіту

Волицька школа на Сокальщині відзначила 40-літній ювілей

1 вересня у селі Волиця пройшли урочистості з нагоди свята першого дзвоника та 40-літнього ювілей Волицької ЗШ І-ІІІ ступенів. Цього дня школа зібрала чималу кількість своїх вихованців, педагогів, батьків та поважних гостей. Зокрема завітали на свято випускники, які 40 років тому вперше переступили поріг освітньої установи, а також керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина, директор «Центру з обслуговування закладів освіти» Сокальської районної ради Микола Мисак, Волицький сільський голова Надія Білик, депутат Сокальської райради Олег Іванчина.

Директор Ганна Кус привітала присутніх із святами і коротко розповіла історію про весь пройдений шлях освітнього закладу, починаючи з 1979 року.

Окремі слова вітань лунали на адресу педагогічного колективу, а с особливо – вчителів-ветеранів. Зі щирими словами поздоровлень та побажань, гості передали подарунки і суттєву матеріальну підтримку Волицькій школі.

Керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина  привітала від імені голови райради і вручила грамоти керівництву та педагогам, а також подарувала книги для поповнення шкільної бібліотеки: «Сьогодні Волицькій школі – 40 років. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів та вчителів є не лише берегти, а й примножувати історію рідного навчального закладу, передавати її з покоління в покоління. Хай і надалі у тут панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і вчителі, а на українському небосхилі спалахують юні зірки – випускники Волицької школи. Хай вона живе горінням дитячих і вчительських сердець та веселковим сміхом, який із року в рік лунає над нею».

З ювілеєм та святом першого дзвоника присутніх також привітали директор комунального закладу Сокальського району районної ради центру обслуговування закладів освіти Микола Мисак, Волицький сільський голова Надія Білик та депутат райради Олег Іванчина.

Загалом, в ході урочистостей,  трудовий колектив отримав багато подарунків, теплих слів, а також музичні вітання від своїх колег та вихованців.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.