Про освіту

Зустріч випускників через 50 років

У прекрасну весняну пору в школах району продзвеніли останні дзвінки і відбулися випускні бали. Ще один журавлиний ключ покинув стіни рідного навчального закладу. І так щороку. Минають роки і голови вчорашніх учнів покриває сивина. Отож, сьогоднішнім випускникам важко уявити себе, які вони будуть через 50 років, чого досягнуть в житті після закінчення школи. Проте завжди, навіть через десятки літ, захочеться знову переступити поріг рідного навчального закладу, в пошані схилити голови перед вчителями, які сіяли у їх душі зерна мудрості, порядності, любові.

І така зустріч випускників, які 50 років тому закінчили Забузьку середню школу, відбулася нещодавно. А нам вже під сімдесят. Немає в живих багатьох наших вчителів, однокласників, їх пом`янули хвилиною мовчання.

Керівництво школи в особі заступника директора Ольги Айриш, вчителів Надії Бокало, Ірини Ракубовчук, доклали чимало зусиль, щоб порадувати нас, випускників 1966 року. Вони організували концерт, у якому взяли участь учні молодших класів.

Колишні випускники були розчулені і зворушені такою увагою. За прекрасне дійство, ми, випускники 1966 року, щиро вдячні. На цій зустрічі були також присутні колишні вчителі школи, які вклали в нас частку своєї любові і життя. Це Людмила Свідерська та Євгенія Музичко, велика їм шана і повага від нас, за їхню працю. Вони, маючи поважний вік, незважаючи на труднощі, прийшли на цю зустріч. Всім, кого ми згадали, бажаємо міцного здоров`я, многих літ та рясних Божих благословень в їхньому житті. 

Михайло БЛИСТІВ, випускник Забузької школи, мешканець с. Хоробрів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.