Головна / Про освіту / Зустріч із захисником України

Зустріч із захисником України

Більш ніж за двадцять років незалежності, Україна, на щастя, не знала, що таке війна. Та війна не оминула нашу державу тепер. Нашим мужнім синам доводиться боронити східні кордони країни.

Маленькі школярі з Боянич не залишаються осторонь сучасних подій в Україні. Неодноразово класними керівниками проводились виховні години з патріотичного виховання. Дітки писали листи в зону АТО, малювали малюнки. Їх батьки допомагали воїнам одягом, продуктами, грошима.

Наприкінці лютого у стінах школи відбулася зустріч із жителем нашого села Олександром Гацем, який близько року несе службу в Луганській області і прибув у десятиденну відпустку додому. 

Класовод О. Загакайло підготувала і провела виховний захід «Героям слава!» Школярі читали вірші, співали патріотичні пісні. Дітям було цікаво послухати з перших уст розповідь мужнього односельця про події на сході. Діалог з воїном був справді захопливим і змістовним. Для побратимів пана Олександра діти передали малюнки, які, як сказав він сам, часто служать бійцям оберегами і є великою моральною підтримкою.

На зустріч з учнями О. Гаць прийшов із синочком, малим Сашком, який дуже любить свого відважного татка і гордиться ним. Сашко не випускав з рук іграшкового автомата. Поки тато боронить від ворога неньку-Україну, він у домі за старшого і мусить захищати свою маму Ліду.

Під кінець зустрічі учні і вчителі щиро помолилися, щоб Олександр щасливо повернувся додому. Дітки подарували воїнові вервичку і молитовник, щоб Господь беріг нашого мужнього земляка і маленький Сашко якнайшвидше дочекався свого татка!

Лариса ДМИТРІВ, завідувач Бояницької ЗШ І ст.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!