Головна / Про освіту / Зустрілися через п’ятдесят років після школи

Зустрілися через п’ятдесят років після школи

Нещодавно у Матівській загальноосвітній школі III ступенів відбувся традиційний вечір зустрічі з випускниками. Тут зібралися випускники п’ятьох поколінь, що святкували свої шкільні ювілеї: від 50 до 10 років.

Гостинно зустріла нас рідна школа, директор Галина Дячок, вчителі, а учні за українським звичаєм піднесли хліб на вишиваному рушникові.

Найпочеснішими гостями були ми, найстарші випускники 1963 року (перша вчителька Лідія Холоденко, класний керівник Галина Ганзуленко).

По святковому прибраний зал, учні в національному вбранні. З привітанням до випускників звернулась директор школи Галина Дячок, котра розповіла про те, що останнім часом зроблено в школі: перекрили дах, переобладнали майстерню, котельню, їдальню, актовий і спортивний зали, обладнали відповідно до сучасних вимог кабінети, школа успішно працює над екологічною програмою з озеленення, що відразу впадає в око, тількино переступаєм її поріг. Всі коридори і класні кімнати потопають у зелені вазонів, і хоч надворі зима, на екрані ми побачили красиві клумби, на яких з ранньої весни до пізньої осені цвітуть квіти, а позаду приміщення школи розростається шкільний сад, у якому, за традицією, щороку садять нові саджанці першокласники.

Школа забезпечена комп’ютерною технікою, музичними інструментами. У шкільних стіннівках висвітлюють навчальну і позакласну роботу цього навчального закладу. На щастя, ще й нині ми можемо назвати себе учнями, адже живуть наші вчителі: Світлана Мусій, Марія Кушнір, Тетяна Крючкевич, Ганна Іванис, Василь Новосад. Вдячність Вам за знання, за батьківське піклування.

Були спогади, сльози радості і сльози смутку за втраченими вчителями та друзями.

Велике спасибі вчительському і учнівському колективам за теплу зустріч, повагу і шану до нас, випускників.

А також вітання всім випускникам 1963 року, які не змогли бути на зустрічі.

Галина КІНАХСАС, Марія КЛЕМБАКИПИБІДА, випускники 1963 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!