Про освіту

Зустрілися через п’ятдесят років після школи

Нещодавно у Матівській загальноосвітній школі III ступенів відбувся традиційний вечір зустрічі з випускниками. Тут зібралися випускники п’ятьох поколінь, що святкували свої шкільні ювілеї: від 50 до 10 років.

Гостинно зустріла нас рідна школа, директор Галина Дячок, вчителі, а учні за українським звичаєм піднесли хліб на вишиваному рушникові.

Найпочеснішими гостями були ми, найстарші випускники 1963 року (перша вчителька Лідія Холоденко, класний керівник Галина Ганзуленко).

По святковому прибраний зал, учні в національному вбранні. З привітанням до випускників звернулась директор школи Галина Дячок, котра розповіла про те, що останнім часом зроблено в школі: перекрили дах, переобладнали майстерню, котельню, їдальню, актовий і спортивний зали, обладнали відповідно до сучасних вимог кабінети, школа успішно працює над екологічною програмою з озеленення, що відразу впадає в око, тількино переступаєм її поріг. Всі коридори і класні кімнати потопають у зелені вазонів, і хоч надворі зима, на екрані ми побачили красиві клумби, на яких з ранньої весни до пізньої осені цвітуть квіти, а позаду приміщення школи розростається шкільний сад, у якому, за традицією, щороку садять нові саджанці першокласники.

Школа забезпечена комп’ютерною технікою, музичними інструментами. У шкільних стіннівках висвітлюють навчальну і позакласну роботу цього навчального закладу. На щастя, ще й нині ми можемо назвати себе учнями, адже живуть наші вчителі: Світлана Мусій, Марія Кушнір, Тетяна Крючкевич, Ганна Іванис, Василь Новосад. Вдячність Вам за знання, за батьківське піклування.

Були спогади, сльози радості і сльози смутку за втраченими вчителями та друзями.

Велике спасибі вчительському і учнівському колективам за теплу зустріч, повагу і шану до нас, випускників.

А також вітання всім випускникам 1963 року, які не змогли бути на зустрічі.

Галина КІНАХСАС, Марія КЛЕМБАКИПИБІДА, випускники 1963 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.