Головна / Про освіту / Вибираємо брекети для зубів

Вибираємо брекети для зубів

В епоху активного технологічного прогресу, розвитку ЗМІ та засобів масової комунікації все більше і більше людей стало вдаватися до виправлення неправильного прикусу. Дані зміни викликані не тільки естетичним моментом, але і прагненням запобігти виникненню ряду захворювань. Так, неправильний прикус може призвести до прогресування порушень дихання, міміки й мови, що в свою чергу загрожує хворобами травної системи, головними болями, гайморитом і т.д.

Якщо раніше можливим було виправлення тільки дуже грубих порушень зубного ряду, то зараз, коли медицина зробила крок далеко вперед, з'явилася можливість виправити прикус навіть при великих відхиленнях від норми. Тепер у багатьох клініках пропонують встановити ортодонтичні конструкції різних видів, які розрізняються не тільки в плані матеріалу, а й естетичності.

Всі брекети діляться на 2 групи: вестибулярні і лінгвальні. Останні, як ясно з назви, встановлюються всередині порожнини рота. Про них і піде мова далі.

Внутрішні брекети абсолютно непомітні, оскільки встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду, тобто про їх носінні будете знати тільки ви. Мало хто хотів би носити помітні залізні брекети, які не тільки привертають увагу, а й виробляють неприємне враження. Цим пояснюється висока вартість даної конструкції.

Але як і у інших більш дешевих видів брекет -систем, лінгвальні так само мають деякі особливості носіння.

Звикання до внутрішніх брекетам завершується тільки до 2-3 тижня, воно характеризується деяким порушенням дикції. Відбувається спотворення звуків, які утворюються при відштовхуванні язика від зубів. Але медицина не стоїть на місці, і вже зараз почали з'являтися апарати меншого розміру, які зменшують тертя і викликають тільки невеликі мовні дефекти в перший час після установки брекетів.

Догляд за зубами в період носіння лінгвальних брекетів більш ускладнений, ніж при носінні вестибулярних, так як внутрішня сторона зубного ряду менш доступна і являє деякий складності при чищенні. Також, слід уникати дуже твердою і вузький їжі, яка може прилипнути до брекетів або зубах.

Так чи інакше, даний тип брекет -системи має незаперечні переваги, і, не дивлячись на дорожнечу, має попит серед пацієнтів.

Якщо вас зацікавив даний вид брекет систем, скористайтеся системою пошуку стоматологічних клінік mydentist.ua, в яких надають послугу з виправлення неправильного прикусу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!