Про освіту

Вихователі дитячих садків у Сокалі навчалися розповідати вихованцям про Всесвіт та екологію

15 листопада на базі ДНЗ №7 «Соколятко» м. Сокаль працювала лабораторія педагогічних знань «Виховання творчої особистості дошкільнят через пізнання природи Всесвіту» , для вихователів різновікових груп районного методичного об’єднання «Розвиток пізнавальної активності дошкільнят
На сучасному етапі дошкільної освіти знання про Космос стали невід’ємною частиною формування творчого та креативного світосприйняття у дошкільників. З дитинства малюк починає цікавитися загадковим світом навколоземного простору, таємницями безмежного Космосу. Підростаючи, дитина все більше захоплюється можливістю пізнання й дослідження Всесвіту силами дорослого. Задоволення цієї потреби стимулює інтелектуальну активність, пошукову діяльність особистості. Пізнання космічного простору можливо в дошкільному віці лише через гру.

Вихователі мали змогу ознайомитися із розробками творчої групи з екологічного напрямку, керівник якої – вихователь ДНЗ смт. Жвирка Бондурівська О.В., а саме, тематичним плануванням та електронною картотекою мультимедійних презентацій на кожну вікову групу з розділу «Всесвіт» . До уваги педагогів вихователь ДНЗ с. Реклинець Владика Г.В. представила електронну відео-презентацію інтегрованого заняття «Планети Сонячної системи».

Як скерувати свою роботу з питань озброєння малят елементарними знаннями та уявленнями про рідну планету Земля та її супутник Місяць, про Сонце і його роль у житті? З’ясування поняття «Космос» як простір за межами планети Земля та «Сонячна система», розкриття загальних характерних особливостей інших планет Сонячної системи, а також виховання почуття прекрасного, захоплення красою зоряного неба, розвиток пізнавальних здібностей дітей, їхнього прагнення до посильного пізнання безкраїх космічних просторів. Усі ці завдання досліджували педагоги у дослідницьких міні-лабораторіях : «Зоряні ворота», «Космічна галактика», «Зоряні шляхи» під час проведення майстер-класу керівником РМО вихователем-методистом ДНЗ №7 Войтко М.Й.

Автор, фото Мирослава Войтко

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.