Головна / Про освіту / Гарну результативність у 2014-2015 навчальному році показують гуртки “Краєзнавчий” і “Юний журналіст”

Гарну результативність у 2014-2015 навчальному році показують гуртки “Краєзнавчий” і “Юний журналіст”

Гарну результативність у 2014-2015 навчальному році показують гуртки "Краєзнавчий" і "Юний журналіст" Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості, якими керує методист Олег Черешневський. У цьому навчальному році члени цих гуртків і сам педагог на цей час вибороли 20 призових місць у районних конкурсах (17 перших, два  другі та одне  третє) і два  призові місця в обласних конкурсах (два перші). 

Члени краєзнавчого гуртка вибороли шість перших місць у різних напрямах районного етапу всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина  Україна". Перші місця зайняли: Олександр Педа (напрям "Козацькому роду нема переводу"), Мирослава Іванишин ("З батьківської криниці"), Вікторія Дідик ("З попелу забуття"), Ярослав Шукатка ("Духовна спадщина мого народу"), Богдан Бедь ("Геологічними стежками України"), Андрій Пронченков ("Географія рідного краю"), Олег Черешневський ("Конкурс на кращу методичну розробку"), Петро Размук ("Конкурс на кращу дослідницьку роботу"). Наталія Дуда була другою в напрямі "Конкурс на кращий художній твір" районного етапу обласного конкурсу "Славетні імена України2014. Богдан-Ігор Антонич".

Ліліана Курило зайняла перше місце в номінації "Відомі краєзнавці Львівщини" районного етапу обласного конкурсу пошуководослідницьких робіт "Розвиток дитячо-юнацького туризму та краєзнавства на Львівщині. Сторінками історії". 

Команда краєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ у складі Богдана Бедя, Юрія Бутрія, Андрія Пронченкова, Володимира Семака, Назарія Спряжки, Назарія Чайківського та Станіслава Шевчука (керівник Олег Черешневський) була найкращою у районному етапі чемпіонату України з туристських спортивних походів серед учнівської молоді. 

Вихованці гуртка "Юний журналіст" відзначилися в районному етапі конкурсу учнівської молоді "Моя мальовнича Львівщина". У номінації  "Я люблю свій рідний край" перші місця за різні фотороботи вибороли Богдан Бедь, Юрій Бутрій і Наталія Хмарук, друге  у Ліліани Курило і третє  у Володимира Головка. В номінації "Мальовничий край" перші місця за різні фотороботи вибороли Іван Бойко, Дмитро Ковальчук і Ярина Притулюк. У номінації "У нас одна країна і в неї одна душа" перемогла Наталія Дуда. 

Наталія Дуда також виборола два перші місця у напрямі "У нас одна країна і в неї одна душа" в обласному етапі конкурсу на кращу світлину "Моя мальовнича Львівщина". Вона  переможець глядацьких симпатій за результатами інтернетголосування і перемогла за загальними підсумками цього напрямку обласного конкурсу. 

В актовому залі Департаменту освіти та науки Львівської обласної держадміністрації відбулося урочисте нагородження призерів обласного конкурсу на кращу світлину "Моя мальовнича Львівщина". З рук голови оргкомітету конкурсу, начальника управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Світлани Книшик Наталія Дуда й інші призери цього обласного конкурсу отримали дипломи Департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації і цінні подарунки. 

Марія ПОЛІЩУК,  директор Сокальського БДЮТ.

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!