Головна / Про освіту / Хроніка подій лютого 2011 року в Забузькому НВК “ЗШ ІІІІ ступенів ліцей”

Хроніка подій лютого 2011 року в Забузькому НВК “ЗШ ІІІІ ступенів ліцей”

У лютому в Забузькому НВК "ІІІІ ст.ліцей" проходила акція "Годівничка" (керівник вчитель біології О. М. Касьян). Гаслом акції є слова "Допоможи птахам вижити взимку! Нагодуй пташину". Серед інших справ цієї вже традиційної акції були: презентація заходу, конкурс рефератів "Птахи, які зимують в Україні", збір народних прикмет про птахів.

***

5 лютого школа, як завжди гостинно, відчинила двері для всіх своїх випускників. Особливо були раді цьому випускники ювілейних років  1991, 2001, адже їх радо зустрічали цьогорічні випускники школи. Розійшовшись різними життєвими дорогами, випускники одностайно відзначали, що всіх їх єднає найголовніше  вогник любові до всього близького і рідного: школи, села, рідної України. Цьогорічна зустріч була своєрідною мандрівкою у світ дитинства та юності, а для випускників 2011 року  орієнтиром поведінки у суспільному середовищі, виборі професії,  виробленні імунітету до негативних впливів середовища.

***

В рамках місячника "У кожного своя доля. Та Україна всім одна" в школі проходив тиждень англійської мови. Під керівництвом вчителя англійської мови І. Я. Кравчук учні подорожували англомовними країнами, брали участь у конкурсі "Найрозумніший", випускали стінгазету "Ласкаво просимо в Україну".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!