Про освіту

У канікулярний період для дітей Дрогобицької громади проводять вуличні ігротеки

Вуличні ігротеки продовжують мандрувати Дрогобицькою громадою. Фахівці Дрогобицького міського центру соціальних служб та активні учасники Дитячого парламенту міста вже не вперше організовують креативне дозвілля у форматі вуличних ігротек для школярів.

Цими днями веселощі відбулись на території Рихтицької СЗШ І-ІІІ ступенів. Діти під вправним керівництвом аніматорів запалювали під веселу музику бансів та опанували мистецтво «Королівського бансу». Успішно пройшли квест та інтелектуальну гру «Брехня чи правда», змагались у спортивних естафетах.

Даний проект реалізовується Дрогобицьким міським центром соціальних служб у межах Програми літнього дозвілля для дітей соціальних категорій та дітей, які не залучені до оздоровлення та відпочинку у літніх таборах. Літні канікули лише розпочались, а вуличні ігротеки вже завітали до найменших мешканців Стебника, сіл Нагуєвичі, Лішня та Рихтичі.

Вуличні ігротеки крокують і далі Дрогобицькою громадою. Більше деталей про ігротеки та час їхнього проведення в різних локаціях громади можна дізнатись за номером тел.: 0986797022

Голос Сокальщини на GoogleNews