Головна / Про освіту / У селі Шарпанці на Сокальщині місцеву школу не закриють

У селі Шарпанці на Сокальщині місцеву школу не закриють

Опісля інспектування керівниками Сокальського району Львівської області Шарпанецької загальноосвітньої школи І ступеня було вирішено: залишити функціонування цього сільського освітнього закладу, однак напрацювати спільну дорожню карту щодо оптимізації видатків на його утримання. Про це повідомляє прес-служба Сокальської РДА.

“Голови Сокальських РДА та районної ради – відповідно Роман Токай, Микола Пасько, головний спеціаліст відділу освіти РДА Леся Ковалишин зустрілися з громадою села Шарпанці. Мета – обговорення функціонування Шарпанецької загальноосвітньої школи І ступеня. Адже питання доцільності функціонування малокомплектних шкіл, а саме: з кількістю учнів – до 10, розглядалося на нараді в департаменті освіти і науки Львівської ОДА – в частині надання якісних освітніх послуг, створення конкурентно спроможного середовища та спроможності місцевих громад в подальшому утримувати такі заклади”, – зазначили у прес-службі райдержадміністрації.

За результатами обговорення цього питання було вирішено: залишити функціонування закладу, однак напрацювати спільну дорожню карту щодо оптимізації видатків на його утримання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!