Головна / Про освіту / У селі Шарпанці на Сокальщині місцеву школу не закриють

У селі Шарпанці на Сокальщині місцеву школу не закриють

Опісля інспектування керівниками Сокальського району Львівської області Шарпанецької загальноосвітньої школи І ступеня було вирішено: залишити функціонування цього сільського освітнього закладу, однак напрацювати спільну дорожню карту щодо оптимізації видатків на його утримання. Про це повідомляє прес-служба Сокальської РДА.

“Голови Сокальських РДА та районної ради – відповідно Роман Токай, Микола Пасько, головний спеціаліст відділу освіти РДА Леся Ковалишин зустрілися з громадою села Шарпанці. Мета – обговорення функціонування Шарпанецької загальноосвітньої школи І ступеня. Адже питання доцільності функціонування малокомплектних шкіл, а саме: з кількістю учнів – до 10, розглядалося на нараді в департаменті освіти і науки Львівської ОДА – в частині надання якісних освітніх послуг, створення конкурентно спроможного середовища та спроможності місцевих громад в подальшому утримувати такі заклади”, – зазначили у прес-службі райдержадміністрації.

За результатами обговорення цього питання було вирішено: залишити функціонування закладу, однак напрацювати спільну дорожню карту щодо оптимізації видатків на його утримання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!