Про освіту

У Сокалі відбулась нарада директорів закладів дошкільної освіти району

У Сокалі відбулась нарада директорів закладів дошкільної освіти Сокальщини. На порядку денному розглядалось 4 питання. Як повідомляє джерело виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Сокальської РДА Леся Ковалишин – розкрила актуальні питання, що стосуються дошкілля.

На нараді директорів вона також наголосила на написанні проектів, які допоможуть зробити середовище закладів дошкільної освіти сучасним та комфортним для навчання та розвитку дітей.

Водночас, головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Слободян ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві в сфері дошкільної освіти за ІІ, ІІІ квартал поточного року.

Методист методичного кабінету Марія Тимошик ознайомила з альтернативною програмою формування культури інженерного мислення в дошкільників «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт».

І про модернізацію підходів та методів за даною програмою, розвиток творчого потенціалу дітей, формування у них допитливості та креативних здібностей у своєму виступі наголосила методист методичного кабінету відділу освіти Сокальської РДА Ірина Шукатка.

Днями раніше, проходила, ще одна нарада керівників закладів освіти Сокальщини на якій було розглянуто два основних питання, а саме: «Підсумки затвердження шкільної мережі» і «Охоплення дітей загальною середньою освітою» та робочі питання.

Головний спеціаліст відділу освіти Леся Ковалишин розповіла та детально проаналізувала присутнім про мережу, проблеми та основні аспекти оптимізації, порівняння показників кількості учнів та середньої наповнюваності за останні роки, динаміку вступу учнів до загальноосвітніх навчальних закладів кількість учнів 1-х та 10-х класів, перспективу мережі на наступні роки закладів освіти Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.