Про освіту

У Варяжі відкрили ще одну філію Сокальської школи мистецтв

3 листопада, у четвер, відбулася довгоочікувана подія — офіційне відкриття філії школи мистецтв у с. Варяж.

У відкритті школи прийняли участь депутат Сокальської районної ради Володимир Пограничний, депутат Сокальської районної ради, редактор газети Голос з-над Бугу – Василь Сорочук, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Білець, начальник відділу культури і туризму Сокальської РДА Мирослава Михайлюк, директор Сокальської школи мистецтв ім.В.Матюка Оксана Думанська та настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці о.Василь Городецький.

В оточенні святково вбраних у національні костюми дітей, перед присутніми на святі виступив депутат Сокальської районної ради, голова бюджетної комісії Володимир Пограничний: «Сьогодні ми зібралися тут, у цьому мальовничому куточку Сокальщини, на воістину історичну мить – мить, яка стане початком творення великого мистецтва, мить яка дасть можливість багатьом дітям розвинути свої таланти та здібності. Незважаючи на об’єктивні труднощі, на те, що питання відкриття Варязької філії школи мистецтв вирішувалося протягом багатьох років, ми всі, об’єднавши зусилля, домоглися того, що маємо можливість сьогодні бути присутніми в стінах чудово і естетично обладнаної школи. Я впевнений, що дана школа стане джерелом нових талантів, які будуть прославляти наш край як в Україні, так і за її межами».

Керівник апарату Сокальської районної державної адміністрації, Віра Білець доповнила: «Я впевнений, що дана школа стане джерелом  творення великого мистецтва, дасть можливість багатьом дітям розвинути свої таланти і творчі здібності. У наш час – час стрімкої модернізації суспільства та розвитку новітніх  технологій, дуже важливим є збереження духовного потенціалу  і культури в цілому».

Зі словами вітань і подяки також виступили настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Василь, начальник відділу культури і туризму Сокальської райдержадміністрації Мирослава Михайлюк, директор Варязької загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Ярослав Гаврилів та директор Сокальської школи мистецтв Оксана Думанська.

У Варяжі відкрили ще одну філію Сокальської школи мистецтв Настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці о.Василь подарував учням школи чудовий інструмент – скрипку німецького виробництва.

У концерті, відкриття філії Сокальської дитячої школи мистецтв у с.Варяж,  взяли участь фольклорний колектив “Забавлянка” кер.Гнатюк Т.В., хореографічні колективи “Фантазія” кер.Шаліга О.О. та “Джерельце” кер.Кащук М.В., учні Грем О. – сопілка, Караман Н. – баян, вокал у супроводі викладачів Гнатюк В.М. – сопілка, Караман І.В. – баян, Гнатюк Т.В.- ударні.” – про це на своїй сторінці у фейсбук написала Оксана Думанська, директор Сокальської школи мистецтв.

До слова! Згідно рішення №383 від 22 вересня 2017 року “Про надання дозволу на оренду приміщень”, Сокальська районна рада надала дозвіл відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації, на укладення терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 201,5 м. кв., що знаходиться за адресою с. Варяж, вул. Центральна, 21а, для розміщення філії Сокальської дитячої школи мистецтв ім. В.Матюка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.