Головна / Про освіту / Угнівська школа святкуватиме 65-ти річчя відновлення діяльності

Угнівська школа святкуватиме 65-ти річчя відновлення діяльності

“На 1918рік в Угнівщині нараховувалося 29 шкіл : 24 з українською мовою викладання,3- польською , 2-німецькою. Школи проіснували до Другої Світової війни.”

У неділю, 26 листопада, в Угнівській школі відбудуться урочистості з нагоди 65-тої річниці відновлення діяльності школи.

На святкування, з нагоди 65-тої річниці відновлення діяльності Угнівської школи, запрошує чинний директор школи Оксана БЕРЕЗА.

Як зазначає директор Угнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ супенів Оксана Береза, що перша згадка про створення в Угнові школи міститься в акті Учнівської латинської парохії та датована 1492 роком, а на час 1918 року в Угнівщині нараховувалося 29 шкіл : 24 з українською мовою викладання,3- польською , 2-німецькою. Школи проіснували до Другої Світової війни.“З того часу історія освіти в Угнові кількаразово змінювалася, про це наші школярі розкажуть у неділю на святкуванні освітнього закладу. Також на урочистості запрошені учні, випускники, працівники та ветерани храму науки” – наголосила Оксана Береза. 

Урочисті заходи заплановані на неділю, 26 листопада.
Початок об 11:30 годині у приміщенні школи за адресою: м.Угнів, вул. Кос-Анатольського, 8

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!