Про освіту

З 31 серпня створено Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти

З 3 вересня у Великомостійвській громаді розпочався навчальний процес. Дітки, які цього року пішли у перший клас (а їх у нашій громаді 193 дитини), будуть навчатися за програмою «Нової української школи» (НУШ). В рамках даної програми усі перші класи шкіл громади повністю забезпечені одномісними партами. У кожному класі є мультимедійне обладнання (проектори, екрани), до кінця вересня усі класи будуть забезпечені ноутбуками, дидактичним матеріалом, багатофункційними пристроями (БФП – ксерокс, принтер, сканер).

З 31 серпня створено Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великомостівської міської ради, Сокальського району, Львівської області, який об’єднав Куличківський ЗЗСО І-ІІ ступенів освіти та Борівський ЗО І ступеня, що стали філіями Великомостівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. Це дало змогу покращити матеріально – технічне забезпечення опорного закладу (мультимедійним обладнанням, мультибордами, ноутбуками, БФП) для поглибленого вивчення профільних предметів (фізика, хімія, біологія та ін.).

Крім цього у Куличківській філії створено комп`ютерний кабінет завдяки реалізованому мікропроекту у якому школа брала участь.

Всьому цьому передувала щоденна плідна та кропітка праця: підготовка та реєстрація документів, тендери, проекти, переговори, поїздки. За цей величезний об’єм роботи, ми хочемо подякувати працівникам відділу освіти Великомостівської міської ради та особисто керівнику відділу Михайлу Уляку. Саме він приклав багато зусиль для реалізації всіх задумів, готував, підписував та реєстрував необхідні документи, особисто привозив обладнання та контролював його розподіл по навчальних закладах громади.

Також дякуємо нашим депутатам за прийняття необхідних рішень сесії та виділення коштів для співфінансування.
Дякуємо керівникам навчальних закладів громади та вчителям за підтримку та допомогу, які добру частину своєї відпустки провели в роботі.
Сподіваємося, що наші дітки оцінять всі переваги Нової української школи та використають цю можливість для навчання та пізнання нового та цікавого, а ми будемо продовжувати працювати та вдосконалюватись заради їх майбутнього.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.