Про освіту

З понеділка школи Сокальщини переходять на дистанційну форму навчання

З понеділка, 2 листопада, школи Пустомитівського та Сокальського районів Львівщини переходять на дистанційну форму навчання

Це пов’язано з тим, що ці два райони з понеділка будуть у “червоній” зоні. Інші райони області протягом наступних двох тижнів перебуватимуть у “помаранчевій” зоні.

Про це 29 жовтня повідомив очільник департаменту освіти та науки Львівськох ОДА Олег Паска. Щодо інших районів області Олег Паска зазначив:

«Якщо територія не потрапила до “червоної” зони, але в якійсь школі є інфіковані учні чи вчителі, заклад має ухвалити рішення про дистанційне навчання. Кожен заклад самостійно приймає рішення про перехід на ту чи іншу форму навчання. Ситуація із захворюваністю сильно непокоїть, адже ті дані, які ми отримуємо від департаменту охорони здоров’я, свідчать про зростання кількості хворих», – пояснює директор департаменту освіти та науки Олег Паска, передає персслужба ЛОДА.

Він також додав:

«Кількість інфікованих учнів станом за зараз не є надзвичайно критичною. Із 287 тисяч школярів області, станом на сьогодні Covid-19 діагностували у трьох сотень, із загальної кількості працівників закладів освіти, яка становить 34 тисячі, коронавірус підтвердили у 950 осіб».

Дошкільна освіта області працюватиме і далі у звичному режимі, з дотриманням карантинних заходів.

«Студенти вищих навчальних закладів до 15 листопада перебувають на віддаленому навчанні, це близько 100 тисяч студентів, що дає сподівання на можливе зниження динаміки захворюваності. Очне навчання для студентів ми теж передбачаємо, але за умови покращення епідситуації», – наголосив Олег Паска.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.