Про освіту

З понеділка учні з 1 до 11 класу навчальних закладів Городоцької територіальної громади повернулися до навчання

Працюємо. Волонтеримо. Навчаємося...

Нація УКРАЇНЦІВ – самодостатня, згуртована, надзвичайно талановита. І – освічена! Так було, є, і так буде! На відміну від орди окупантів, ми виховуємо РОЗУМНИХ і СПРАВЖНІХ, а якісна освіта навіть у такий складний час – в пріоритеті!

З понеділка учні з 1 до 11 класу навчальних закладів Городоцької територіальної громади повернулися до навчання. Ранці поки що збирати не доводиться, наразі форма навчання – дистанційна.

До освітнього процесу також максимально залучаємо учнів, що тимчасово вимушено переселені на територію нашої громади. Вже у перший день навчання долучилось 47 дітей!

«Процедура долучення максимально проста – наголошує керівник гуманітарного управління Ігор Яскевич. – Матері, батьку чи іншій людині, яка виконує батьківські обов’язки, достатньо залишити відповідну заяву у навчальному закладі».

Якісний та безперебійний освітній процес у нашій громаді забезпечують педагоги, для яких навчання у такий спосіб вже не є новим. Навіть ті 40 освітян, які зараз перебувають за кордоном, також дистанційно навчають учнів!

Вже сьогодні переглянемо фонд необхідних підручників у школах, з метою подальшого забезпечення ними учнів переселенців.

«Від початку вторгнення окупанта в Україну гуманітарне управління в цілодобовому режимі працює на фронті різноманітної допомоги потребуючим – отримують та передають вантажі з одягом, продуктами, медикаментами. Налагоджуємо логістику, сортуємо, кидаємо клич та відгукуємося на заклики інших. Ще до співпраці з закордонними партнерами, з першого дня робили все самотужки, як кажуть, зі світу по нитці. За усю цю глобальну роботу щиро дякую усім причетним!» – резюмує І.Яскевич.

“Сльози наверталися на очі – які ж наші мешканці згуртовані, які в них добрі серця! – говорить директорка одного із закладів. – Щойно ми оголосили про потребу організувати місця для можливого приїзду переселенців, як батьки наших учнів до двох годин вже принесли так багато різноманітних речей! Облаштували спальні місця, несли продукти, ліки, речі особистої гігієни. Щиро радію, пишаюся нашою громадою. Україна – непереможна!”

На сьогодні ж у трьох закладах гуманітарного управління на території Городоцької громади організовано місця для розміщення 170 осіб. Подбали про тепло, створено санітарні умови, зосереджено речі першої необхідності, медикаменти. У їдальні за необхідності готуватимуть страви на основі продуктів, зібраних благодійниками, в основному – батьками.

Працюємо. Волонтеримо. Навчаємося.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ!

Все буде Україна!65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.