Про освіту

Замість ДПЮ: у Львові обговорили національно-патріотичне та фізичне виховання школярів та дошкільнят

Управління освіти Львівської міської ради провело масштабну сесію стратегічного планування, де разом з експертами з різних сфер обговорювали розвиток національно-патріотичного та фізичного виховання у закладах освіти Львівської громади.

Захід об’єднав понад 60 представників різних сфер Львова задля того, аби напрацювати алгоритм дій щодо патріотичного та фізичного виховання серед дошкільнят та учнів.

На стратегічній сесії обговорили проблеми, які є у системі виховання, певні застарілі практики в освіті та потребу їх оновлювати, запити, які є сьогодні у суспільстві, і загалом те, якою молодь важливо бачити у сьогоденні – від дошкільного віку до старших класів.

Також впродовж події відбувались дві панельні дискусії («Актуальний запит часу і суспільства на патріотичного, освіченого та здорового громадянина» та «Реакція системи освіти на цей запит»), під час яких обговорили важливість впровадження таких практик у освітньому середовищі. Згодом присутні працювали в групах, де вже намагались безпосередньо напрацювати дії, що варто втілювати на шляху до поставлених цілей.

Модератором заходу став Павло Шеремета – експерт із менеджменту, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи та екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Нагадаємо, найбільш дотичними до виховання молоді та вироблення у неї важливих державних цінностей є Центри національно-патріотичного виховання. Таких у Львові вже є 8, проте в майбутньому цю систему планують масштабувати.

Голос Сокальщини на GoogleNews