Про освіту

Заняття у творчій майстерні

Сокальська ЗШ ІІІІ ст. №5 гостинно зустріла вихователів груп продовженого дня на черговому засіданні районного методоб`єднання, яким керує методист відділу з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської РДА Надія Куртіна. Вихователі презентували творчі доробки своїх вихованців – лялькимотанки, виготовлені у різних стилях.

У народознавчому кабінетімузеї для гостей учениці 9 класу Соломія Мулявко, Вікторія•Дідик та Мирослава Іванишин провели змістовну екскурсію про Сокальську традиційну вишивку, предмети побуту та родзинку музею – народну іграшку лялькумотанку.

А згодом кабінет перевтілився у творчу майстерню. Вихователь школи Оксана Вуйцик та вчитель початкових класів Ганна Свистун організували для присутніх заняття із виготовлення великодніх листівок технікою квілінгу. Квілінг має дуже багату історію. Ще в минулих століттях ним оздоблювали картини, релігійні книги, декорували меблі та різноманітні предмети.

Вже декілька років поспіль квілінг є популярним серед учнів нашої школи. Любов до цієї призабутої техніки учням прищепила дивовижна людина і просто чарівна жінка, мама учня 4 класу Алла Мулька. Вона вкотре люб’язно погодилась провести майстерклас для вихователів шкіл району та четвертокласників.

За кожною партою кипіла колективна робота дорослих та дітей. У творчій дружній атмосфері під керівництвом талановитої майстрині Алли Мульки народжувались маленькі шедеври – листівки, виготовлені у техніці квілінгу. На кожній із них зацвіли вербові гілочки, весняні первоцвіти, поселились жовтенькі курчатка та різнобарвні писанки.

Сподіваємось, що спільне заняття сподобалось кожному учаснику майстеркласу та залишило найприємніші враження. А наприкінці заняття діти побажали присутнім хорошого весняного настрою і творчих успіхів у роботі.

Світлана ПРАКТИКА, заступник директора школи з виховної роботи.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.