Головна / Про освіту / Завчасно підготуйте необхідні документи та поспішайте на ЗНО!

Завчасно підготуйте необхідні документи та поспішайте на ЗНО!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує та акцентує увагу абітурієнтів:

1. Заздалегідь підготуйте необхідні документи: Сертифікат учасника ЗНО2014 (із фотокарткою); • Паспортний документ (паспорт або свідоцтво про народження – документ за яким проводилась реєстрація); • Запрошенняперепустку (на якому вказано адреси пунктів тестування, дати проведення тестувань).

Запрошення-перепустки абітурієнти повинні були отримати поштою. У разі необхідності всі мають можливість роздрукувати їх з інформаційної сторінки учасника ЗНО, доступ до якої можливий за номером Сертифіката та пінкодом.

2. Пропуск учасників у пункти тестування – з 10 год. 15 хв. до 10 год. 50 хв.

3. Необхідно попередньо дізнатись про можливі шляхи та час добирання до того чи іншого пункту тестування. З цією метою на сайті ЛРЦОЯО – www lvtest.org.ua розміщено карти, які допоможуть зорієнтуватись у розташуванні потрібного пункту тестування на території Волинської, Львівської та Рівненської областей.

4. З метою забезпечення організованого проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання, Український та Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти вживають запобіжних заходів: • проводиться подвійна ідентифікація осіб у пунктах тестування; • за кожним пунктом тестування закріплені працівники медичної служби, Державної служби охорони та патруль УМВС; • заплановані проведення огляду учасників з використанням металодетекторів з метою виявлення несанкціонованого використання електронних носіїв та мобільних телефонів; • окремі пункти тестування оснащені камерами відеоспостереження.

5. При виявленні фактів порушення процедури ЗНО в аудиторії чи пункті тестування, учасники мають право звернутися до відповідального за пункт тестування чи уповноваженої особи Українського центру оцінювання якості освіти, не виходячи з пункту тестування.
Графік проведення ЗНО2014:

3 червня – іноземні мови; 56 червня – українська мова і література (I, II сесії); 10 червня – російська мова; 12 червня – математика; 14 червня – географія; 16 червня – всесвітня історія; 18 червня – фізика; 20 червня – історія України;•23 червня – хімія; 25 червня – біологія; 27 червня – світова література.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!