Про освіту

На Сокальщині проводяться ремонти та оновлюються приміщення шкіл

1 червня заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко та директор КП «Центр з обслуговування закладів освіти» (ЦОЗО) Микола Мисак відвідали окремі школи Сокальського району. В ході зустрічей вони поспілкувались із директорами та працівниками навчальних установ, оглянули приміщення та обговорили проблемні питання. Адже із настанням літніх канікул, школи Сокальщини розпочали підготовку вже до нового навчального року: проводяться поточні ремонти класних кімнат, закуповуються меблі, оновлюються приміщення.

Зокрема, Стаївська  ЗШ І-ІІ ст. імені Осипа Лещука у 2020 році виграла двамікропроєкти у межах обласного конкурсу проектів місцевого розвитку і вже розпочала їх реалізацію. Завдяки такій перемозі в школі буде облаштовано «Центр розвитку дитячих талантів» та встановлено сучасні LED панелі, для економного освітлення. Директор Стаївського освітнього закладу Мирослава Ігнатюк показала, як проводиться капітальний ремонт приміщення майстерні, де буде діяти центр, а також подякувала керівництву райради і комунального підприємства за допомогу у вирішенні проблем школи, які тривали роками. Учасники зустрічі обговорили необхідність укомплектування «Центру розвитку дитячих талантів» меблями, облаштування сцени. Йшлось і про заміну покрівлі навчального закладу, яка буде проводиться цього року за кошти районного бюджету. Окрім того, Мирослава Ігнатюк розповіла, що школа отримала нові LED – світильники, але вони не мають кріплення. Василь Бойко дав доручення Миколі Мисаку, сконтактуватися із постачальником панелей, щоб виправити ці недоліки.

Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщини

Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщини Змінилась на краще і Домашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. За словами Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщинидиректора Богдана Петрашкевича, окрім проведених ремонтів, вони отримали багато сучасної техніки, яка стає у нагоді вчителям, при підготовці до уроків та проведенні дистанційного навчання. Серед основних проблем – це ремонт майстерні, де проводяться уроки із трудового навчання і фізкультури. У 2019 році, за кошти районного бюджету, було виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення робіт в приміщенні. Їх загальна вартість становить 1,5 млн.грн. Вже у 2020 році з районної скарбниці виділено 300 тис.грн. За ці кошти планується замінити вікна та двері і зробити капітальний ремонт в одній із кімнат.

 

Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщини Далі Василь Бойко і Микола Мисак відвідали Карівську загальноосвітню школу І-ІІ Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщиниступенів. Директор Олександра Кушнір розповіла, що навчальна установа потребує капітального ремонту їдальні та заміни димової труби. Оглянувши приміщення, Василь Бойко доручив керівнику ЦОЗО вивчити питання оновлення харчоблоку, підготувати кошторис для проведення першочергових робіт.

Хлівчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів сильна своїми традиціями, які базуються на національно-патріотичному вихованні, формують особистість дитини, зміцнюють зв’язок минулого і сучасного. Керівник навчальної установи Іван Комбель показав гостям, як місцеві пластуни креативно облаштували частину подвір’я біля установи, як оформлений в школі куточок української державності, а також діючий краєзнавчий музей. Водночас потребує сільська школа допомоги в оновленні майстерні (встановленні нових вікон), придбанні обладнання та меблів для їдальні, а також заміни димової труби і вхідних дверей.

Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщини   Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщини   Заступник голови Сокальської райради відвідав окремі школи Сокальщини

Заступник голови райради взяв всі порушені питання на особистий контроль і пообіцяв сприяти у їх вирішенні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.