Про освіту

Завершено творче змагання

Проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2014" серед педагогів шкіл Сокальського району.

У першому турі конкурсу взяли участь 26 педагогів, що удвічі більше, ніж у 2012-2013 навчальному році. Найактивнішими учасниками конкурсу були вчителі початкових класів (зростає активність у конкурсі вчителів сільських шкіл). Цьогоріч у першому турі конкурсу взяли участь одинадцять педагогів міських шкіл та п`ятнадцять педагогів сільських шкіл. У 2013-2014 навчальному році значно зріс показник участі у районному турі конкурсу вчителів, що мають досвід роботи більше двадцяти років та вищу кваліфікаційну категорію. Цікаво, що вісім з двадцяти шести конкурсантів, стали учасниками районного туру конкурсу вдруге.

Журі конкурсу відзначило високий рівень методичної, теоретичної підготовки конкурсантів, їх вміння науково та творчо презентувати шляхи реалізації вибраної науково-методичної проблеми, досвід використання інформаційних технологій під час презентації методичних ідей.

У номінації "Географія" переможцем районного туру стала Світлана Миколаївна Недоступ, вчитель Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2- ліцей". У виступі вчителя високо оцінено творчий та сучасний підходи до самопрезентації, логічність, послідовність та оригінальність презентації ідей досвіду. На обласному етапі Світлана Недоступ зайняла почесне третє місце та отримала диплом лауреата.

Призером обласного конкурсу у номінації "Світова література" стала досвідчений педагог Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2- ліцей" Олена Євгенівна Наливайко. Перемогу в обласному турі вона отримала за глибокі теоретичні знання та практичні навики використання сучасних технологій навчання.

У номінації "Трудове навчання" Сокальський район гідно представив Тарас Володимирович Бубела, вчитель Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2- ліцей", який презентував досвід щодо використання проектних технологій. На обласному турі конкурсу він посів почесне друге місце.

У номінації "Початкові класи" район представляла переможець районного етапу, вчитель Великомостівського НВК "ЗШ І-ІІІст. – ліцей" Ірина Михайлівна Струк. Члени журі високо оцінили змістовну презентацію досвіду з проблеми "Дидактичні ігри як складова сучасних освітніх технологій", представлення цікавих педагогічних ідей щодо використання викладу проблемного матеріалу.

На обласному етапі конкурсу "Вчитель року-2014" у номінації "Директор школи" Сокальщину представляла директор Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №4-ліцей" Наталія Іванівна Драган, яка зайняла третє місце та отримала диплом лауреата. Вона презентувала результати управління школою та досвід роботи з проблеми "Формування іміджу школи, що розвивається" – під час конкурсу представляла заклад, який очолює, захищала власні моделі сучасного управління школою та проект інформатизації закладу.

Той факт, що троє з чотирьох призерів обласного етапу – педагоги Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2- ліцей" – велика заслуга дирекції школи, яка створює усі умови для професійного розвитку педагогічного колективу. Приємно, що у рейтингу за підсумками конкурсу "Вчитель року-2014" наш район зайняв найкращу позицію в області. Отож, пишаємося новими досягненнями педагогів Сокальщини.

Галина ГІБЛЯК,
завідувач Сокальського РМК. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.