Про освіту

На Яворівщині завершилася основна сесія ЗНО-2021

ЗАВЕРШИЛАСЯ ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2021 | Яворівська РДА

З метою якісної підготовки та організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання відділами освіти та закладами загальної середньої освіти Яворівського району проведена належна підготовка до проведення ЗНО-2021.

У 6-х пунктах тестування (Яворівська гімназія імені Осипа Маковея – відповідальна за пункт тестування директор гімназії Моржин Н.Р., помічник відповідального Моляща О.Я., Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 імені Тараса Шевченка – відповідальна за пункт тестування директор закладу Вдовенко Н.І., помічник відповідального Ходонович Н.Ф., Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – відповідальна за пункт тестування директор закладу Кулагіна Л.М., помічник відповідального Козакул Н.М., Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 – відповідальна за пункт тестування директор закладу Вань Г.Н., помічник відповідального Абатурова І.І., Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 – відповідальний за пункт тестування директор закладу Гірка В.М., помічник відповідального Давидюк Н.З. та ДНЗ «Новояворівське ВПУ» – відповідальна за пункт тестування заступник директора Бігун О.І., помічник відповідального Пузяк Р.Б.) створені усі належні умови для проведення ЗНО.

У цих пунктах випускники закладів освіти Яворівської, Новояворівської та Івано-Франківської ТГ проходили тестування з 6-ти предметів: англійської мови (25.05.2021), математики (28.05.2021), української мови і літератури (01.06.2021), історії України (04.06.2021), біології (10.06.2021)  та географії (15.06.2021). З хімії та фізики – у м.Львові.

Також слід зазначити, про те, що учень Хмільовський Олег отримав 200 балів зі ЗНО з біології. 70 випускників отримали медалі (50 золотих та 20 срібних).

В умовах епідеміологічної ситуації пункти тестування були забезпечені засобами особистої гігієни (рідке мило, паперові рушники), дезінфікуючими засобами для обробки шкіри рук, для обробки поверхонь пунктів тестування. Шкільними автобусами організовано підвезення учасників ЗНО до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та у зворотному напрямку із дотриманням рекомендацій щодо протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.

У місцевому бюджеті на 2021 рік передбачено кошти на оплату комунальних платежів закладів освіти в яких були облаштовані пункти проведення ЗНО.

Для дотримання громадського порядку залучались працівники Яворівського відділу поліції.

ЗНО пройшло без порушень, відповідно до нормативних документів.

Розміщення результатів тестування відбудеться на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня. Також будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів  у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Цьогоріч Верховною Радою України ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО. Ймовірно, необов’язковість ДПА зумовила наявність значної кількості учасників, які не з’являлися для проходження оцінювання з предметів.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, могли зареєструватися для участі у додатковій сесії, яка відбудеться з 29 червня по 14 серпня 2021 року.

Усі відповідальні за пункти проведення ЗНО та їх помічники сумлінно виконували покладені на них службові обов’язки з підготовки та проведення ЗНО. До участі в ЗНО були залучено 459 педагогічних працівників, які виконували визначені функціональні обов’язки персоналу пунктів тестування.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю заради кращого майбутнього наших дітей, задля розвитку системи освіти України і зовнішнього незалежного оцінювання як її складової.

Підсумки проведення ЗНО-2021 будуть оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти у другій половині серпня 2021 року.

Володимир Кунанець – відповідальний за проведення ЗНО у Яворівському районі

ЗНО-2021 у Мостиській ТГ

У Мостиській ТГ було створено 2 (два) пункти тестування на базі

ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 I-III ступенів» (відповідальний: Сидорак М.М.- директор закладу) та Ліцею №3 м.Мостиська (відповідальна: Тетерич Т.С.-директорка)  Мостиської міської ради Львівської області.

10 квітня проведено ЗНО з різних предметів: українська мова, українська мова та література, історія України, математика. Залучено 26 (двадцять шість) учителів до проведення ЗНО-2021.

Основне ЗНО-2021 проводилося у вищезазначених   двох пунктах тестування, а саме:

28 травня 2021р. з  математики в ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 I-III ступенів» участь брали 330 учасників, залучено було 53 (п’ятдесят три) учителі;

У Ліцею №3 м.Мостиська – 148 учасників, 26 педагогів.

1 червня 2021р. ЗНО з української мови; української мови та літератури:

усього учасників: 512 (п’ятсот дванадцять). Залучено учителів:82 (вісімдесят два).

4 червня 2021 ЗНО з історії України: учасників- 433 (чотириста тридцять три); учителів залучено – 69 (шістдесят дев’ять).

Умови проведення ЗНО-2021у пунктах тестування  були забезпечені на високому рівні. Усі учасники були допущені до участі  і змогли скласти

ЗНО-2021.

До пунктів тестування ЗНО-2021 (м.Львів) з англійської мови(25.05.2021), фізики (07.06.2021), біології (10.06.2021), географії (15.06.2021)  здійснювався довіз учасників, що проходили ДПА та ЗНО-2021.

У мобільному додатку «Viber» була створена група «ЗНО-2021» для оперативного інформування учителів щодо  організації та проведення

ЗНО-2021.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews