Головна / Про освіту / Заходи до Дня писемності та мови в Княжівській школі

Заходи до Дня писемності та мови в Княжівській школі

Найцінніший та найбільший скарб, що дав Господь людині  це Слово. Ніхто з земних істот не володіє словом, тільки людина. Із словом людина є найбільш подібною до Бога.

Наше слово дістало визнання і шану серед близьких і далеких народів. Україна створила мистецтво, визнане у всьому світі, дала людству геніальних мислителів, поетів.

Наша мова належить до найпрекрасніших мов світу. Вона є своєрідною перфокартою, в якій закодована пам’ять усіх поколінь, історія народу, анкета його родоводу, моральні цінності. Мова  обличчя нації, дзеркало її душі і найбільше багатство.

Житло, одяг, речі  усе це гине, нищиться, горить, а мова невмируща передається з уст в уста, з покоління в покоління, переходить з одного століття в друге, мова  це безсмертя народу, якщо вона з ним! Любити, берегти, шанувати мову  завдання сучасної школи.

Так в нашій школі до Дня писемності та мови були проведені цікаві та змістовні виховні заходи. П’ятикласники на чолі із своїм класним керівником Човагою Л. В. підготували виховний захід на тему: "Мово моя барвінкова", де звучала поезія українських поетів про мову, лунали пісні про красу рідної мови. Діти були одягнені у вишиванки. Не менш цікавим був захід, проведений вчителькою української мови та літератури Харук М. О. Захід проходив у вигляді конкурсу на тему: "У витоків нашої писемності та мови". У конкурсі взяли участь учні 6, 9 та 10 класів. Спочатку присутні слухали про історію виникнення писемності та мови в Україні. Продовжив свято конкурс на кращого знавця української мови.

Найрозумнішими стали учні 6 класу Володимир Потопник та Мар’ян Олійник.

Мово наша!  Живи!  Квітуй!  І хай кожен українець пам’ятає,  що ти  є найкоштовніший дар від Бога.

Ніна БАК,педагог-організатор Княжівської ЗШ ІІІІ ст.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!