Головна / Про освіту / Життя без кордонів

Життя без кордонів

Не один рік політики та бізнесмени говорять про необхідність євроінтеграції України. Однак реальні кроки до цього роблять звичайні школярі. Бажання йти в ногу з часом надихнуло на створення Євроклубу у Сокальському НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей», який працює вже шостий рік. Саме у Євроклубі створено умови для активного вивчення учнями культури народів, налагодження тісної співпраці молоді у дослідженні власної історії і культури та історії і культури європейських народів, налагодження зв’язків з однолітками інших країн, областей, обмін інформацією про побут, освіту, дозвілля, розвиток комунікативної діяльності у процесі спілкування, виховання толерантного ставлення до традицій та звичаїв інших народів.

Участь у Євроклубі з символічною назвою «Життя без кордонів» дає можливість отримати цікаві знання, нові знайомства, багато друзів, захоплюючі подорожі, перспективи на майбутнє, розвиток і самореалізацію, втілення мрій і бажань, пізнання і відкриття нових ідей, знайомство з країнами ЄС.

Євроклубівці задіяні у міжнародних проектах, конкурсах, змаганнях, бо мають підтримку з боку дирекції та вчителів школи. У школі проходять тижні Євроінтеграції, уроки Толерантності, виставки малюнків.

Нова команда Євроклубу досягла певного успіху цього року, брала участь в обласному творчому конкурсі. Ми були запрошені на святкування Дня Європи у м. Новий Розділ, де проходив VII обласний Форум Євроклубів. Взяли участь у костюмованому параді ШЄКів, де ми представляли Румунію, мали можливість ознайомитись з інформаційними матеріалами про країни Європи у наметах, брали участь в іграх. Біля пам’ятника Т. Г. Шевченку учасники Форуму посадили клумбу, якою будуть милуватись не лише новороздільці, але й гості міста. Майстеркласи із виготовлення лялькимотанки, бісероплетіння, витинанки показали, наскільки ми талановиті. Але найбільше емоцій і вражень євроклубівці отримали, розмальовуючи прапори європейських країн в Артнаметі та участь у конкурсі «Лице Європи». У Мовному наметі, за участі волонтерів європейських країн та Корпусу миру в Україні, школярі отримали нові мовні знання.

Повні вражень і нових ідей, ми повернулись додому. Євроклубівці пообіцяли не зупинятись на досягнутому, а працювати далі, поповнювати свої знання про Європу та вносити часточку цих знань у досягнення євроінтеграційного процесу в Україні. Адже наш девіз: «Я – Українець! Я – Європеєць».

Наталія ШУЛЬГАН, керівник Євроклубу Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!