Головна / Про освіту / Дзвоник покликав до школи

Дзвоник покликав до школи

Під вишитими оберегами пройшли на подвір’я гімназії імені Олега Романіва гімназисти, ті, хто перший навчальний рік навчатиметься у цих стінах і ті, хто останній. Оплесками їх вітала гімназійна родина. А хвилиною мовчання пом’янули трьох випускників цього навчального закладу, які загинули під час бойових дій у зоні АТО: Віктора Сивака, Валентина Прихода та Ігоря Галаса. Внесли прапор та хоругву гімназії імені Олега Романіва. Прозвучав Державний гімн України. Ведуча свята, завуч школи Галина Тимчишин попросила до слова священика о. Ярослава Валюха, котрий благословив гімназистів та їх педагогів на добрий, щедрий і мирний навчальний рік. 

Планами на майбутнє поділилася директор гімназії Любов Омеляш, котра також сердечно привітала дітей, батьків і вчителів з початком нового навчального року. Вона ж зачитала вітальну листівку від голови РДА Олега Кожушка. А голова районної ради Ігор Дацюк побажав гімназистам здобувати міцні знання, які б дали змогу їм бути добрими громадянами України, які б відстоювали її незалежність і розбудовували і примножували славу України.

За успішне навчання, участь в олімпіадах і спортивно-патріотичних заходах учні отримали грамоти. Доцент Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Сняданко передала грошову винагороду від свого родича Фреді Грубера, сина Нестора Сняданка, який свого часу навчався у Сокальській гімназії, кращим знавцям іноземної мови: Орисі Мисак та Олексію Джусю.

Гімназистипершачки виголосили клятву гімназиста. Дітей привітали їх перші вчителі – Мирослава Іванець та Юлія Ожга. Запашним хлібом та дорідним зерном поблагословили батьки своїх дітей – Віра Шавалюк та Андрій Гнатишин, й звернулись до них з напутніми словами.

Улюбленим вчителям їх вихованці подарували квіти. І ось неповторна мить – над школою весело, дзвінко задзвенів шкільний дзвоник. Новий навчальний рік розпочався. І усі: вчителі, батьки, діти, найбільше, хотіли, щоб він був мирним, тому й білий голуб – символ миру – стрімко полетів у голубе і чисте небо України.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!