Святкові події

1 січня відбулося свято коляди “Добрая новина”

Різдвяні свята  найбільш шановані у світі. З цими днями пов'язано багато українських звичаїв та традицій. Найпоширенішим є звичай у ці дні прославляти народження  Месії та бажати один одному щастяздоров'я, многих літ і різних статків.

Тож з ініціативи пароха с. Себечів о. Миколи Шульгана в храмі Вознесіння Господнього 9 січня виступав дитячий вертеп, який підготувала керівник Народного дому Оксана Стронська, а 11 січня відбулося свято коляди "Добрая новина".

Цього недільного дня у церкві було людно. Після Служби Божої розпочалося дійство коляди. Колядували для односельців хори  старших, молодших та діти, до організіції долучилися Алла Ковалик, Віра Федаш, Ірина Творинська. Виконували нові колядки та вітали всіх із Різдвом Христовим святковими віншуваннями. Кожен присутній міг взяти участь у цьому святі, адже хористи роздрукували нові колядки для всіх. Як годиться за українським звичаєм, всі колядники  отримали солодкі гостинці, придбані коштом  жертводавця  директора шахти "Надія" Миколи Криштопи, і о. Микола з радістю їх роздавав усім присутнім. 

Це прекрасне свято згуртувало нас, втілило одвічний потяг до щастя і добра. 

Галина ГАВІЛЕЙ,  бібліотекар с. Себечів.  

   

 

   

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.