Святкові події

В Сокальській районній раді пройшли урочистості з нагоди Дня українського добровольця

14 березня в Сокальській районній раді пройшли урочистості з нагоди Дня українського добровольця. Привітали учасників добровольчих формувань Сокальщини: головний спеціаліст зв’язків із ЗМІ та територіальними громадами Сокальської районної ради Мар’яна Волос, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська, начальник управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Андрій Мандрик та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Міщук.

14 березня День українського добровольцяДвоє добровольців Роман Панькевич та Василь Пилипонюк були нагороджені грамотами за мужність, героїзм і самовідданість у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Вони також отримали подарунки та пам’ятні календарі Львівської обласної ради та облдержадміністрації «Звитяги Українського війська».

У свою чергу добровольці розповіли, як саме потрапили на Схід України і де воювали. Обидва, за покликом серця, пішли добровільно захищати свою землю. Зокрема Роман Панькевич був на Майдані саме у гарячі дні лютого 2014 року. В грудні 2014, пройшовши вишкіл у батальйоні ОУН, Роман потрапив у Піски і служив там два місяці. Василь Пилипонюк також був на Майдані. Воював з 2016 по 2018 роки в окремому батальйоні Української добровольчої армії у Широкиному.

Додамо, що День українського добровольця, встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити – саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.